Ovocná pomoc pro bolavý krk

Po dlouhé zimě bývá tělo velmi často unavené a proto náchylné k nejrůznějším infekcím. Pálení a škrábání v krku se pak mnohdy stává nepříjemnou součástí prvních jarních dnů a my místo procházek ve slunném a teplém počasí bojujeme s nepříjemnými příznaky zánětu. Takovou bolest špatně snáší nejen dospělí, ale především malé děti, které navíc často pastilky nebo kloktadla kvůli jejich nepříjemné chuti naprosto odmítají.

Pocit škrábání a pálení v krku je vyvolán zánětem, kterému se naše tělo snaží bránit. Podrážděná a napadená sliznice zarudne, zduří a bolest v krku je na světě. Při prvních známkách obtíží nastává správný čas pro zahájení léčby pomocí lokální terapie. Stačí jen sáhnout po pastilkách s antiseptickými a dezinfekčními účinky NeoSeptolete a volně je nechat rozpustit v ústech. Pastilky pak zařídí vše potřebné: vydezinfikují krk, zmírní zánět a zabrání rozvinutí těžších infekcí. NeoSeptolete ničí celou řadu bakterií, kvasinek a lipofilních virů i v těžko přístupných místech v ústech a hrdle. A protože neobsahují cukr, který bakterie potřebují pro svůj růst a vývoj, nezpůsobují ani vznik zubního kazu.

Léčení pak zpříjemní osvěžující ovocné příchutě pastilek Neoseptolete: citron, třešeň a jablko. Tuto ovocnou řadu jistě uvítají zvláště malí pacienti, kteří jinak ke každé léčivé tabletce přistupují se značnou nelibostí. Děti ocení příjemnou chuť a rodiče léčivé účinky, které pomohou jejich dětem od nepříjemné bolesti.

Dávkování: Pastilky Neoseptolete citron, třešeň, jablko jsou vhodné pro dospělé a děti od 4 let věku

Každé 2 – 3 hodiny rozpusťte v ústech jednu pastilku

Pro děti starší než 4 roky se doporučují 4 pastilky denně, pro děti od 10 do 12 let až 6 pastilek denně a obvyklá dávka pro dospělé a děti starší 12 let je 8 pastilek denně.

Balení: 18 pastilek

Doporučená cena: Neoseptolete se znecitlivujícím účinkem: 88 Kč

Lék je určen k vnitřnímu užití. Před použitím léku si pozorně přečtěte obsah příbalového letáku. O případných rizicích a nežádoucích účincích se poraďte s lékařem nebo lékárníkem

Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené