Po porodu už vůbec nechci sex

VÁŠ PŘÍBĚH Píšu vám hlavně kvůli manželovi, protože on mě nutí tento problém řešit. Já sama bych se nikdy neodhodlala, abych o tom někomu řekla.

Také vám, milé čtenářky, vzal porod chuť na sex? Anebo to bylo právě naopak? Na vaše názory a zkušenosti se těšíme v naší diskusi.

Sex jsme neměli už víc než rok. Začalo to potom, co se nám narodila Emička. Chuť na sex mě absolutně přešla a manžel, když viděl, že nechci, nejdřív nenaléhal, ale když už jsme se po porodu nemilovali tři měsíce, začal mě trochu nutit. Tím se mi zprotivil ještě víc.

Donutila jsem se

Když jsme měli výročí svatby, donutila jsme se alespoň k orálnímu sexu, ale přišlo mi to tak ponižující, že i manžel to na mě poznal a raději už příště nic nevyžadoval.

Před porodem jsem měla sex ráda, milovali jsme se dvakrát týdně a bylo to moc hezké. Teď už na to ale prostě nemám ani pomyšlení, dokonce se mi to hnusí. Je mi líto manžela a taky se bojím, že si najde milenku.

Jak zplodit dítě?

Snažíme se o tom mluvit, ale poslední dobou už je to jen trápení. Přemýšlím, že zajdu někam k doktorovi, ale nevím kam. Gynekoložka mi řekla, že jsem zdravotně v pořádku a že to chce čas.

Chtěli jsme druhé dítě a teď už vlastně ani nevím, jak si ho udělat. Kamarádka, které jsem se jako jediné svěřila, mi radí, že mám zatnout zuby a snažit se to vydržet, že se do toho zas dostanu.

Četla jsem na internetu, že to trápí hodně žen, i když ne tak dlouho jako mě.

Máte nějaký recept jak to překonat? Nebo mám jít rovnou k psychiatrovi? Ničí to náš vztah a bojím se, že se díky tomu rozpadne.

Kamila, 34 let

Komentáře k článku
Počet komentářů: 3
Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Popsaný problém by se měl určitě již řešit s lékařem!Já také neměla chuť na sex po porodu,ale nešlo o to,že by se mi hnusil.Vše jsem probrala s manželem a ten mi dal čas.Sex jsme měli pouze 2krát do měsíce a to jsem se musela nutit.Do roka jsem kojila svou dcerku a frekvence milování byla pořád taková.V momentě kdy jsem malou odstavila, vše se obrátilo a chuť na sex se opět vrátila.Milování si s manželem opět užívám.Držím palce ať se vše v dobré obrátí;-)

Obrázek uživatele Vevuš
Vevuš

Mám uplně ten samý problém a nevím jak z něho ven....

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

No probém to tedy opravdu je, já bych doporučila odborníka, když už slehalo všechno jako pomalý a něžný večer a podobně. Držím palce!

Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené