Počkejte! Zkontroluji si dítě!

EDITORIAL „Moment, jen zavolám dceři, jestli dorazila ze školního výletu,“ prohlásila prodavačka a zmizela z kasy. Fronta zákazníků jen bobtnala dál. Mlčky. Nikoho ani nepadlo protestovat. Těch pár minut ve srovnání s tím, co prožívají rodiče malé Aničky, bylo skutečně nepodstatných.

Smutný příběh Aničky v nás vzbuzuje zoufalé otázky: Šlo tomu zabránit? Jak mohu ochránit své dítě? Na to odpovídají v rozhovorech Únos je horší než smrt psycholožka PhDr. Tamara Cenková a Vůči otrlým pachatelům je dítě bezbranné PhDr. Ludmila Čírtková.

Jak být lepším, možná až nesmyslně dokonalým rodičem se zamýšlí v materiálu Syndrom ideální matky psycholožka Petra Vondráčková.

Naopak s velkým nadhledem se ze svého těhotenství těší Kateřina, jak popisuje ve svém minulém deníčku, v dílu nazvaném Moc se na tebe těším, tvůj táta.

Po mateřství zatím pouze touží Bára, jak se svěřila ve svém středečním příběhu Strašně toužím po miminku, ale partner se brání.

Z miminka, „rybičky“ se raduje naše Těhulka LIVE Lucka, stejně tak i její další spolu maminky z našeho Klubu těhulek. No a v pátek nám Iva v projektu Mimi LIVE napověděla, na co se budoucí maminky mohou také "těšit".

Naopak vás nepotěší nový test hraček, jehož výsledky vám přinášíme v článku Šokující výsledky testu dětských hraček pro nejmenší.

Pokud si chcete užívat barevného podzimu a vaše děti neúprosně vyrůstají ze všeho, co jim pořídíte, jistě vám pomůže náš Bazárek. Nakoupíte či prodáte z pohodlí domova a ušetřený čas můžete trávit třeba právě sbíráním barevného listí nebo kaštanů.

Krásný, barevný týden

Ing. Jarmila Jelínková
šéfredaktorka

Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené