Podpořte boj proti rakovině koupí plyšového hrocha

Patronátu nad novým symbolem boje proti rakovině prsu společnosti Avon Cosmetics – plyšovým hrochem – se ujal moderátor Jan Kovařík. Roztomilého plyšového hrocha si nyní může každý pořídit za 200 Kč. Výtěžek z prodeje bude použit na boj proti rakovině prsu.

V loňském roce předal Avon na boj proti rakovině prsu úctyhodných 10 milionů Kč. Tyto prostředky byly rozděleny Alianci českých organizací a žen s rakovinou prsu na projekt Ženy ženám a na ozdravné pobyty, Mamma Helpu na provoz Avon Linky proti rakovině prsu a Asociaci mamodiagnostiků ČR na screening rakoviny prsu. Celkem již Avon předal více než 31 milionů Kč.

Pokud chcete i vy podpořit aktivity v boji proti této zákeřné nemoci, můžete si produkty s růžovou stužkou zakoupit u své Avon lady a Avon gentlemana, nebo navštivte internetové stránky www.zdravaprsa.cz.

Roztomilý plyšový hroch v růžovém tričku, výška 19 cm, prodejní cena: 200 Kč

Komentáře k článku
Počet komentářů: 1
Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Ráda bych jako Avon Lady, podporující akce Avonu na pomoc upozornila na nově rozjetou akci na pomoc utiskovaným ženám, které žijí s partnerem, který je nějakým způsobem týrá. Můžete přispět částkou 100,- zakoupením náramku určeným přímo pro tuto akci.

Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené