Pohodlné cestování s vašimi nejmenšími? Vyzkoušejte vychytané novinky na trhu

Každý rodič potvrdí, že cestování s dětmi je celkem obtížná „disciplína“. Naštěstí dnes existuje celá řada vychytávek, které se postarají o bezpečnost i pohodlí děťátka a v neposlední řadě ulehčí práci rodičům. Vyzkoušejte následující novinky na trhu a vychutnávejte si s vašimi dětmi bezstarostnou jízdu.
foto: archiv firem

Bezpečí ruku v ruce s pohodlím

Nadšení budete z novinky, která na český trh přichází z Holandska a úspěch slavila i na letošním veletrhu dětského a mateřského zboží v Kolíně nad Rýnem. Tou novinkou je pás Cocobelt na autosedačku, který je skvělým pomocníkem při nošení nejmenších autosedaček, tzv. vajíček nebo skořepin. Rodičům tak odpadne nepohodlné přenášení autosedačky a snadná montáž jim ušetří spoustu času.

Vyráběn je ručně, z kvalitních materiálů, v pěkném designu a samozřejmě splňuje veškeré požadavky na bezpečnost (testován dle TÜV Rheinland a Büreau Veritas a nese označení CE). Nosnost pásu je 90 kg. Zakoupit si pás Cocobelt můžete v e-shopu Špuntík.cz.

Bezproblémové nakrmení vašeho děťátka během cestování? Existuje!

Šikovným řešením je například používání praktického zásobníku Twistshake, do kterého si před cestou připravíte jak sušené kojenecké mléko, tak i svačinku v podobě ovoce či sušenek. Zásobník opět splňuje veškeré bezpečnostní požadavky (neobsahuje ftaláty ani BPA), díky svému důmyslnému provedení se velmi dobře plní a ještě si můžete pohrát i s jeho vzhledem. Zakoupit můžete zásobníky v různých barvách a navzájem je kombinovat.

Čtěte také:

Další vychytávkou je sada Fill´n´Squeeze, která vám pomůže vaše dítko během cesty nakrmit jednoduchým a navíc zábavným způsobem. Pomocí pístu se silikonovým kroužkem velmi snadno naplníte líbivé barevné sáčky libovolným jídlem a můžete vyrazit na cestu. Sáčky jsou proti vylití zajištěné víčkem, dají se použít opakovaně a uchovávat je v případě potřeby můžete i v lednici či v mrazáku. Samozřejmostí je naprostá bezpečnost (neobsahují ftaláty ani BPA).

Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené