Pomoc je už na místě - Den druhý

Druhá část materiální pomoci, kterou jsme společně sesbírali v úterý odpoledne, byla včera dopravena do Frýdlantu, Raspenavy a Višňové. Přitom cesta do Raspenavy byla velmi akční, protože díky opravujícím se mostům došlo k uzavření všech běžných přístupových cest.
foto: redakcebabywebu

"Nakonec jsme s dodávkou do Raspenavy dorazili velkou oklikou a cestičkami, o kterých vědí jen hasiči a lesní zvěř", komentovala cestu šéfredaktorka Babyweb.cz Jarmila Jelínková.


"Až sem dosahovala voda. V červnu to bylo o dvacet čísel níže. Jestli to přijde potřetí,"polyká slzy Jana Šímová ze Všemil u Jetřichovic - 11.8.2010 - 15:20 hodin

Babyweb.cz komunikuje se starosty postižených obcí, abychom se dostali ke konkrétním rodinám, které opravdu potřebují pomoci. Doslova ukázkovým případem jsou rodiče ze Všemil u Jetřichovic, kterým divoká voda kompletně vyplavila jejich dům. Mimochodem, letos už podruhé. Když jsme jim předávali konkrétní věci - plenky, mléko, dětské výživy - oba byli dojatí. Byli jsme první, kdo jim něco poskytl.


"Jé, vezete věci pro děti? To je skvělé! Všem moc děkujeme." - Frýdlant 11.8.2010 - 10:05 hodin

Obsáhlou reportáž z naší středeční cesty si přečtěte zítra, tj. v pátek 13.srpna.

Nabízíte i vy nějaké věci pro děti? Využijte k tomu i naše diskusní fórum.

Pomáhá i náš nový Bazárek
Máte-li doma již nepotřebnou postýlku, podložku, oblečení anebo i hračky, prostě vše, co ti nejmenší mohou potřebovat, NABÍDNĚTE ZDARMA tyto věci pomocí našeho Bazárku Babywebu.

Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené