Prohlédněte si nejmodernější knihu o těhotenství

Nedávno jste zjistila, že jste těhotná a hlavou vám víří otázky, na které neznáte odpovědi? Zastavila jste se v knihkupectví a přemýšlíte, kterou knihu ze sekce mateřství si odnesete domů? Pro všechny zvídavé nastávající maminky i tatínky jsme připravili jedinečnou, zábavnou a srozumitelnou publikaci Moje těhotenství krok za krokem.
foto: archiv Babywebu

Představujeme jedinečnou edici elektronických knih o matce a dítěti určenou výhradně pro iPad. Multimediální knihy Moje těhotenství, Můj porod a Můj novorozenec si jednoduše stáhnete z pohodlí vašeho domova. Můžete si je vzít všude s sebou, aniž byste „táhla" v tašce o kilogram navíc. Tak přehlednými a intuitivními elektronickými knihami jste ještě "nelistovali". Odborníky garantované texty psané poutavou, čtivou a srozumitelnou formou jsou doplněné názornými videi a 3D animacemi a vznikly ve spolupráci s předním webem o mateřství a rodičovství Babyweb.cz. Přístupnost textů podporují také ilustrace a vizualizace vytvořené speciálně pro naše knihy. Odborníci v nich odpovídají na více než stovku konkrétních dotazů těhotných žen a maminek a se svými zkušenostmi se v knize svěřují ženy, které mají v dané obalsti osobní zkušenosti.

Stáhněte si ukázku knihy zdarma.

Terminus technicus „interaktivita" získává nový rozměr. Nejde už o prázdný výraz, ale o soubor hmatatelných a hlavně užitečných funkcí. Orientovat se v bezmála třech stovkách stránek textu dané knihy můžete pomocí fulltextového vyhledávače, jako znáte z internetu. Až se unavíte přílivem informací, můžete si odpočinout u zábavných testů, které hravě prověří vaše vědomosti. Ale co je nejfantastičtější – text si můžete doplňovat vlastními postřehy a poznatky formou poznámek, které stejně jako zajímavé pasáže knihy můžete sdílet s partnerem a blízkými pomocí elektronické pošty. A určitě si oblíbíte i možnost barevného označení těch částí textu, které vám přijdou zajímavé. Knížku tím rozhodně nezničíte!

Žádná z elektronických knih z naší Baby edice vám nezestárne díky pravidelným aktualizacím. Sáíhnete-li po ní příště, informace v ní obsažené budou podpořeny nejnovějšími výzkumy a poznatky. Za konkrétní knihu zaplatíte jen jednou a dokonce méně než polovinu z běžné ceny knihy o těhotenství, porodu či mateřství. Kniha se prodává za 7.99 €, tedy přibližně 180 korun. Za tuto cenu získáte jedinečný obsah, který nenajdete v obyčejné papírové ani elektronické knize.

POZOR! Již brzy se můžete těšit na další knihu z naší Baby-edice a sice e-knihu Moje miminko krok za krokem, která je věnovaná péči o miminko od tří měsíců do jednoho roku.

Knihy si stáhněte jednorázově do svého iPadu a prohlížejte si je kdykoli i bez přístupu k internetu. Pokud máte v rodině více iPadů, můžete si knihy zdarma nahrát i na vaše další zařízení v rámci domácího sdílení.

Zaregistrujte se na webu naší Baby edicea získejte speciální bonusy pro registrované. Chci se registrovat.

Komentáře k článku
Počet komentářů: 4
Obrázek uživatele Adéla Babyweb.cz
Adéla Babyweb.cz

Dobrý den, jelikož v roce 2014 plánujeme dokončení celé edice o matce a dítěti, nebudeme zatím publikovat naše elektronické knihy v jiných operačních systémech, a proto nebudou tento rok dostupné pro jiná zařízení. Knihy vytvořené aplikací iBooks Author jsou nově dostupné i pro Mac booky, které běží na operačním systému Mavrick. Pokud by vás zajímaly novinky o knihách, které připravujeme, případně o jejich zpřístupnění pro jiná zařízení, zaregistrujte se na webu edice http://www.baby-edition.com. Díky této registraci získáte přístup k novým informacím z oblasti elektronických knih a dalším bonusům, které nejsou určené pouze uživatelkám a uživatelům iPadů.

Aktuálně jsme vydali tyto knihy: Moje těhotenství, Můj porod, Můj novorozenec a v brzké době vyjde e-kniha Moje miminko, která je věnovaná vývoji a péči o dítě od 3 měsíců do jednoho roku. Budeme moc rádi, pokud nám pomůžete s propagací našich knih a řeknete o nich svým kamarádkám, nebo budete sdílet odkaz na web edice na sociální síti.

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Dobrý den, chci se zeptat zda tato aplikace funguje i na jinem zarizeni nez iPadu. Dekuji

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Nejsem si úplně jistá, ale asi by to mělo jít. Existují programy, které překovertují formát knížky. Něco jsem našla na http://technet.idnes.cz/vytvorte-si-z-jakehokoliv-textu-elektronickou-knihu-pro-ipad-ci-kindle-1nm-/software.aspx?c=A111016_115415_software_dvr . Ipad bohuželk nemám abych to mohla vyzkoušet.

Obrázek uživatele El
El

Zajímá mě jestli bude tato knuha dostupná i pro jiné zařízení např. tablet jiné značky než je iPad? Děkuji

Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené