Protože je vaše miminko jedinečné

Rodiče jsou nároční. Stejně tak i společnost MAM. Proto již více než 35 let vyvíjíme výrobky společně s odborníky z oblasti medicíny a výzkumu, které jsou jedinečné, co se týče funkce a designu, podporují individuální vývoj dítěte a usnadňují jeho každodenní život.
foto: archiv firmy MAM

V polovině sedmdesátých let, nabízel trh náročným rodičům pouze buď, a nebo: Dudlíky byly například buď s pěkným vzhledem nebo vyvíjeny s lékařskou kompetencí - oboje v jednom neexistovalo. Do té doby, než přisel MAM. Firma MAM začala s vizí vysoce kvalitních produktů pro děti, spojujících design, funkci a hlavně bezpečnost. Dnes je MAM vedoucí designovou značkou v oblasti péče o dítě, vyrábí prémiové produkty, s kterými se můžete setkat na pěti kontinentech.

MAM nastoluje trend

Výstižné tvary. Jasné barvy. Chytrá funkčnost pro dítě i rodiče. Nebo jinak řečeno: Mimořádně moderní klasika designu dětských výrobků. To je MAM. Nezaměnitelný a nesrovnatelný.

Jedinečnost vzniká, protože na ní pracují jedinečné týmy: Ve studiích MAM navrhují designéři spolu s renomovanými lékaři, vysoce kvalifikovaní technici prosazují nápady s inovativními řešeními tvarů a materiálů. Výsledkem jsou výrobky, které dětem poskytují dobrý start do života. A nároční rodiče udávají styl.

Designéři MAM pravidelně navrhují limitované mimořádné série: Kolekce MAM. Není vždy lehké některý z těchto sběratelských kousků získat, protože jejich počty jsou omezené. Ale další kolekce na sebe nenechají dlouho čekat. Inspiraci pro ně nachází společnost MAM ostatně po celém světě - a někdy i mimo něj. :- )

MAM lahev Anti-Colic 

je jednou z nejinteligentnějších dětských lahví na světě. Její dno s ventilem je jedinečných vynálezem pro rovnoměrný tok tekutiny. Děti z ní pijí klidně a uvolněně, protože nepolykají žádný vzduch.

MAM dudlíky Original, Night, Air a mnohem více 

Různé styly a kolekce nabízí velkou pestrost designů MAM. Anatomicky správně tvarovaná sametová savička, plochý knoflík pro bezpečné uchopení, ventilační otvory a jedinečná vnitřní strana límce, který chrání citlivou pokožku miminek.

MAM zubní žínka, kartáčky, kousátka 

Vyvinuto ve spolupráci se zubními lékaři. MAM produkty k péči o ústní dutinu pomáhají dětem zvykat si na péči o zuby krok za krokem. Trendové barvy a tvary vzbudí zájem dítěte a udělají z čištění zábavu.

17. 8. 2015 |
Komerční prezentace

Naposledy navštívené