Prozkoumejte Nivea Baby Monitor a vyhrajte balíček dětské kosmetiky!

NIVEA se stále snaží vycházet vstříc svým zákazníkům a pomáhat jim. Pro maminky vyvinula internetovou aplikaci, ve kterém mohou sledovat, jak se jejich potomek vyvýjí. Navíc můžete vyhrát jeden ze tří balíčků s dětskou kosmetikou NIVEA Baby a roztomilým plyšáčkem!
foto: archiv Nivea

Výhra: 1x plyšový medvídek NIVEA Baby, 1x Multifunkční ubrousky Toddies + 1x Extra jemný šampon + 1x Ochranný krém proti chladu a větru

Soutěž probíhá od 10. do 24. listopadu 2014.

Hledáte jednoduchý způsob, jak poznat, zda je vaše miminko zdravé a spokojené?

Pak určitě vyzkoušejte NIVEA Baby Monitor! Jedná se o unikátní internetovou aplikaci, která vám pomůže snadno zaznamenávat a sledovat, jak se vaše miminko vyvíjí a roste. Důraz je přitom kladen na vývoj pokožky miminka i dalších důležitých součástí života nejmenších, jako je jídlo, spánek a nálada. Snadno tak můžete kontrolovat vše důležité a při návštěvě lékaře budete mít k ruce všechny potřebné informace. NIVEA Baby Monitor vám tak výrazně zjednoduší sledování zdravého vývoje vašeho miminka.

 

 

Jak získat přístup do NIVEA Baby Monitoru?

Stačí, když se zdarma zaregistrujete na www.NIVEA.cz/baby. Jakmile bude vaše registrace dokončena, budete se moci přihlásit a začít psát online deníček vašeho miminka.

3. 11. 2014 |
Komerční prezentace
Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené