Renáta Czadernová nakupuje výbavičku s osobní konzultantkou

Populární televizní moderátorka Renáta Czadernová je v sedmém měsíci těhotenství a tak pomalu začíná řešit výbavičku pro miminko. Místo zdlouhavého obcházení obchodů a přemýšlení nad tím, co všechno vlastně bude pro miminko potřebovat, vsadila na pohodlný nákup u odborníka s pomocí osobní konzultantky.
foto: archiv firem

Na nákup výbavičky se Renáta vydala společně se svým partnerem Michaelem. „Na příchod naší holčičky se natolik těšíme, že jsme neodolali a rozhodli jsme se pořídit jí základní věci už teď,“ říká Renáta a zároveň vysvětluje, proč zvolili právě nákup za asistence osobní konzultantky. „Vzhledem k tomu, že jde u nás o první dítě, nevěděli jsme si moc rady. Velmi mě potěšilo, že existují služby, kdy si do obchodu zavoláte, objednáte se přímo na den i hodinu a v obchodě vám pak přidělí vaši osobní konzultantku, která se vším pomůže a poradí. Pro budoucí rodiče, kteří jsou na tom podobně jako my dva, a netuší, co všechno je třeba do začátku pořídit, je to obrovská pomoc. Slečna z obchodu Špuntík.cz s námi obešla vše podstatné a řekla nám, jaké jsou výhody i nevýhody určitých výrobků. Navíc je tato služba zadarmo pro všechny, kteří o ni mají zájem, opravdu ji mohu doporučit. Nakoupili jsme zatím jen velké věci jako kočárek, autosedačku, vaničku a neodolala jsem krásnému fusaku. Zapotřebí je toho ale daleko daleko více,“ směje se Renáta.

A kam jinam pro všechno potřebné vyrazit, než opět do obchodu, kde vám ochotně poradí a s výběrem pomůžou. „Určitě se do Špuntíka vrátíme ještě několikrát, už víme, po čem sáhnout, jaké jsou rozdíly v chůvičkách, která matrace je nejvhodnější a nezapomínám ani na kvalitní kosmetiku. Jen je třeba brát to postupně,“ uzavírá Renáta.


Zdroj fotografií: www.spuntik.cz

Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené