S kočárkem Prahou – čtvrt roku poté

Koncem května proběhl v pražských Žlutých Lázních 2. ročník úspěšného rodinného happeningu S kočárkem Prahou 2011, jehož cílem bylo upozornit na problémy, které trápí maminky s malými dětmi v pražské dopravě.

Žluté lázně se na toto odpoledne proměnily v obrovskou hernu pod širým nebem, své výrobky a služby zde předváděla řada vystavovatelů. Před těmi se mnohdy tvořily dlouhé fronty. Jedna z nejdelších se jako obvykle vinula před improvizovaným studiem oblíbeného rodinného ateliéru Fotoprome.cz.

 

Maminky chtěly využít jedinečné šance a nechat se profesionálně a zcela ZDARMA vyfotografovat. Následně na stránkách ateliéru (www.fotoprome.cz) hlasovaly o nejhezčí fotografii a maminka s nejvíce hlasy získala velké rodinné focení.

V improvizovaném studiu vznikly krásné fotky, ale fotografie vítězky pořízené přímo v ateliéru Fotoprome.cz byly výrazně lepší.

Výsledné fotografie z ateliéru jsme se tentokrát rozhodli ukázat. Líbí se vám? Přijďte do ateliéru Fotoprome.cz a stejné fotografie můžete mít ve vašem rodinném albu!

Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené