Šetrná kosmetika pro vaše miminko

Miminko je zdrojem lásky a potěšení, ale i obav o to, abychom mu dokázali zajistit tu nejlepší dostupnou péči. Značka Nivea Baby vám přináší kvalitní hypoalergenní kosmetiku pro děti a unikátní Nivea Baby Monitor, se kterým bude život s miminkem zase o něco radostnější.
foto: archiv Beiersdorf

Pokožka novorozenců je obzvláště citlivá a náchylná k nepříznivým vlivům okolí. Právě proto na vývoji produktů Nivea Baby spolupracovali špičkoví dermatologové a pediatři, kteří věnovali speciální pozornost řadě Nutri sensitive, která eliminuje a předchází negativním účinkům okolního prostředí na dětskou pokožku. Produkty od Nivea Baby nově nakoupíte i na www.mall.cz.

Úplnou novinkou, kterou pro maminky značka Nivea Baby přichystala, je Nivea Baby Monitor. Jedná se o unikátní nástroj, který vám pomůže snadno zaznamenávat a sledovat, jak se vaše miminko vyvíjí a roste. Důraz je přitom kladen na vývoj pokožky miminka i dalších důležitých součástí života nejmenších, jako je jídlo, spánek a nálada. Snadno tak můžete kontrolovat vše důležité a při návštěvě lékaře budete mít k ruce všechny potřebné informace. 

Nivea Baby Monitor najdete na adrese www.nivea.cz/baby, spolu s praktickým průvodcem těhotenstvím a prvními roky dítěte. Registrace je snadná a vy budete mít k dispozici velké množství tipů, které se vám při péči o miminko budou hodit.

Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené