Slaďounká kojenecká výživa a přesto ani gram přidaného cukru nebo sladidla.

Slaďounká kojenecká výživa a přesto bez přídavku cukru nebo sladidla? Jak je to jen možné? Odpověď je jednoduchá. Na trh se pod značkou Hamánek od Hamé právě dostává zcela nová řada kojeneckých výživ BabySmoothies. Tato řada kojeneckých výživ byla v laboratořích Hamé vyvinuta v souladu s celosvětovými trendy zdravé výživy.
foto: archiv Hamé

Hamánek díky přídavku demineralizované syrovátky neztrácí nic na své tradiční příjemně sladké chuti. DEMIsyrovátka, jak je často zkráceně demineralizovaná syrovátka označována, je syrovátkou, která byla díky speciálním technologickým postupům zbavena svých hořkých solí, které způsobují u běžné syrovátky nahořkou a lehce slanou chuť.

DEMIsyrovátka má nesporně pozitivní vliv na zdraví lidského organismu. Příznivě ovlivňuje peristaltiku střev, čímž může napomáhat v řešení potíží s opakující se zácpou. DEMIsyrovátka také obsahuje draslík, vápník, fosfor a vitamíny skupiny B, které mají prospěšný vliv na vzhled a zdravý vývoj pokožky, nehtů a vlasů.

Ale řada BabySmoothies nejsou jen ovocné přesnídávky s přídavkem DEMIsyrovátky. Nalezneme zde i několik druhů koktejlů s lahodnou smetanou, jejichž hustý obsah lze snadno i rozředit kojeneckým mlékem připraveným ze sypké směsi. Speciálně sestavená receptura dává tomuto hustému nápoji plnou, bohatou a s ničím nezaměnitelnou chuť. Banánový koktejl s jahodami si zamiluje opravu každý bez rozdílu věku.

Řada BabySmoothies zahrnuje i ovocné přesnídávky s přidanými prebiotiky, konkrétně s inulínem. Inulín, je prebiotickou aktivní látkou, resp. rozpustnou vlákninou, která stimuluje růst zdravých střevních bakterií. Přispívá tak nemalým dílem ke zdravému metabolismu a posilování funkce imunitního systému ve střevě. Není již neznámou, že přibližně 70% buněk lidského imunitního systému se nachází ve střevech. Díky těsné vazbě střevního systému na zbytek organismu tak mohou prebiotika napomoci k posílení a upevnění našeho zdraví.

Hamánek BabySmoothies je kojeneckou výživou nové generace.

Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené