Soutěž o bezplatný odběr pupečníkové krve

Čekáte miminko? Chcete mu uložit pupečníkovou krev? Zúčastněte se naší předvánoční soutěže a hrajte s námi o bezplatný odběr pupečníkové krve.

PUPEČNÍKOVÁ KREV – “DAR PRO ŽIVOT”

Stačí jen zodpovědět 5 krátkých otázek (k nalezení správných odpovědí Vám dopomohou webové stránky www.cordbloodcenter.cz). V případě, že Vaše odpovědi budou správné, dostáváte se do slosování o hlavní cenu, a tou je 1x bezplatný odběr pupečníkové krve. Průběh soutěže Soutěž bude probíhat ve dnech od 19.12.2011 do 23.12.2011. Své odpovědi můžete tedy zaslat nejpozději do 23.12.2011 do 24:00. Po skončení soutěže vylosujeme ze správných odpovědí jednoho výherce, který bude následně kontaktován. Soutěž i výhru pro Vás připravila společnost Cord Blood Center CZ, s.r.o.. Jde o první nestátní zdravotnické zařízení v České Republice, které má povolení k činnosti týkající se odběru, zpracování, vyšetření a uskladnění krvetvorných buněk z pupečníkové krve. Pupečníková krev je život zachraňující tekutina, proto neváhejte a zapojte se do soutěže I VY ! Těšíme se na Vaši účast. Otázky zde.

11. 11. 2011 |
Komerční prezentace
Komentáře k článku
Počet komentářů: 1
Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...
Tato reklama mě donutila se zaregistrovat. Pokud je mi známo, čeští onkologové se shodují, že odběr a uchování pupečníkové krve pro vlastní potřebu je nevhodný (http://ona.idnes.cz/zaplatite-desitky-tisic-ale-pupecnikova-krev-vasemu-diteti-nemusi-pomoci-1rx-/deti.aspx?c=A090709_100739_tehotenstvi_pet) I proto mě překvapuje, že na to přispívá VZP, neuvěřitelné... Soutěžit o věci, které mají zachrnovat životy, mi jako matce přijde celkem neetické.
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené