Soutěž o praktický Gymball a Bepanthen Care mast

Zapojte se do soutěže a vyhrajte jeden z dárkových balíčků Bepanthen®. V balíčku najdete dárek pro maminku v podobě gymnastického míče, která si na něm bude moci protáhnout unavené svaly nebo uhoupat potomka ke spánku, miminko zase získá Bepanthen® Care Mast, která mu ochrání zadeček.
foto: istock.com

Miminko chce objevovat svět, připravte mu ty nejlepší podmínky! Citlivou péči o pokožku novorozeněte zajistí Bepanthen® Care Mast. Pomáhá předcházet opruzeninám, pokožku vyživuje a hydratuje. Díky speciálnímu složení zároveň posiluje kožní buňky, které musí – zejména v oblasti zadečku – čelit nepříznivým vlivům moči a stolice. Díky Bepanthen® Care Masti je miminko spokojené a může se věnovat všemu, co jej zajímá. Třeba hopsání ve tři ráno na gymnastickém míči v maminčině náruči.

Praktický gymball ocení děti i rodiče. Miminka zklidňuje, protože pohupování jim připomíná pobyt v maminčině bříšku. Během dne na něm mohou jemně posilovat svaly. Dospělým pomáhá uvolňovat od bolestí zad.

Tři výherci, kteří správně odpoví na otázku a budou vybráni obdrží balíček s Bepanthen® Care mastí a praktickým gymballem.

Soutěž probíhá od 6. do 20. srpna.

Kosmetický přípravek.

30. 7. 2014 |
Komerční prezentace
Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené