Soutěž o výbavičku snů za 60 000 Kč a dva odběry pupečníkové krve zná své výherce

Na webu UltraBaby.cz probíhala od dubna do června 2012 soutěž o výbavičku snů v hodnotě 60 000 Kč od partnera soutěže společnosti GROUP FASHION, s.r.o., a o dva odběry pupečníkové krve od společnosti CORD BLOOD CENTER CZ, s.r.o..

Partner soutěže společnost GROUP FASHION, s.r.o. věnovala také dalších 47 výher v podobě hracího broučka Jolly baby a všem účastníkům soutěže navíc 10% slevu na jednorázový nákup v e-shopu www.nej-hracky.cz nebo v prodejně BABY SHOP www.baby-shop.cz + hračku v hodnotě 265 Kč jako dárek ke každému nákupu nad 1 000 Kč.

Odborná komise složená z organizátorů soutěže a jejích partnerů vybrala nejoriginálnější a nejzábavnější snímky, které se umístily na 1 – 50. místě.

1. místo: Fotografie s názvem „Příště to bude ukázková stojka“

2. místo: Fotografie s názvem „Škrábání zádíček“

3. místo: Fotografie s názvem „Emma ala Bart Simpson

Výherci budou kontaktováni e-mailem partnery soutěže a informováni o způsobu převzetí výhry. 

NEZAPOMEŇTE, na webu Ultrababy.cz se můžete spolu s ostatními bavit ultrazvukovými (UTZ) snímky svých ratolestí, sdílet je s rodinou, kamarádkami a přáteli. Také můžete stránky využít jako originální formu, jak oznámit okolí své těhotenství. Pro uživatele, kteří vloží UTZ fotografie na web UltraBaby.cz, máme v průběhu roku připravené soutěže o atraktivní a hodnotné ceny. Vítězí nejoriginálnější a nejzábavnější fotografie. Už jste vložili tu svou?

Všem výhercům gratulujeme!

16. 8. 2012 |
Z dostupných zdrojů zpracovala redakce Babywebu
Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené