Soutěž - Zaregistrujte se a vyhrajte odběr pupečníkové krve zná své výherce

Milí čtenáři, děkujeme za váš velký zájem o soutěž a vyhlašujeme pět výherců krásných cen od společnosti Cord Blood Center.

 

Výherci:

1. místo:

Cord Blood Center přináší odběr pupečníkové krve s 5-letým skladným zdarma: celková cena 17 350 Kč

Tereza Kovaříková

2. místo:

Cord Blood Center přináší odběr pupečníkové krve s 1-letým skladným zdarma: celková cena 11 390 Kč

Jana Junková

3.místo:

Cord Blood Center přináší odběr pupečníkové krve: celková cena 9 900 Kč

Tereza Zemanová

Cord Blood Center nabízí profesionální přípravu transplantátu z pupečníkové krve. Naše tkáňová laboratoř splnila nejpřísnější kritéria pro povolení činnosti a umožňuje budoucím rodičům zpracování, vyšetření a dlouhodobé uskladnění pupečníkové krve špičkovými technologiemi. Pupečníková krev obsahuje vzácné kmenové buňky, které se využívají k léčbě závažných onemocnění obdobně jako kostní dřeň. Využijte možnost odběru pupečníkové krve pro Vaše děťátko. Příležitost, která se nebude opakovat.

Další ceny:

4. místo:

Pupečníková krev a Cord Blood Center přináší dárkový balík značkových originálních francouzských hraček Latitude Enfant a potřeb pro dítě zn. Candide v celkové ceně 3 000 Kč

Eva Martinčíková

5. místo:

Pupečníková krev a Cord Blood Center přináší dárkový balík značkových originálních francouzských hraček Latitude Enfant a potřeb pro dítě zn. Candide v celkové ceně 1 500 Kč

Lenka Šrámová

Sdělení pro výherce:

Cord Blood Center si vyhrazuje možnost realizovat odběr pupečníkové krve výhercům v určených smluvních porodnicích. Nevíte, zda-li právě Vámi zvolená porodnice s námi spolupracuje? Všechny aktuální informace získáte na naší bezplatné lince 800 900 138. Těšíme se na Vaše zavolání!

Všem výhercům gratulujeme

Vaše redakce Babyweb.cz

Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené