Soutěžili jste s námi o tři balíčky s dětskou kosmetikou Nivea

Ubrousky NIVEA Baby Toddies jsou skvělým pomocníkem při nácviku samostatnosti vašeho drobečka. Výherci si odnesou Multifunkční ubrousky Toddies, Extra jemný šampon, Hydratační mléko a plyšového medvídka NIVEA Baby.

Správná odpověď na soutěžní otázku "Kolik kusů ubrousků najdete v jednom balení Multifunkčních ubrousků NIVEA Baby Toddies?" byla za d) 60 kusů.

Z vás, kteří správně odpověděli na soutěžní otázku jsme vybrali tři výherce a budeme je kontaktovat přímo, emailem nebo telefonicky. V souladu se zákonem na ochranu osobních údajů č.101/2000 Sb. §§ 11, 12 a 21 již nebudeme na stránkách Babyweb.cz uvádět osobní data výherců.

Multifunkční ubrousky NIVEA Baby Toddies jsou určeny pro batolata a větší děti, které jsou již samostatnější. Obrovskou výhodou těchto čisticích ubrousků je to, že jsou biologicky odbouratelné a mohou se splachovat do toalety. Lze je tedy používat jako toaletní papír, a jsou proto vhodné ve chvílích, kdy se batolata učí novým hygienickým návykům a začínají samy chodit na nočník či toaletu.

Kromě toho jsou díky svému multifunkčnímu použití praktické na cesty, výlety, hřiště a podobná místa, kde se vaše ratolesti snadno ušpiní a potřebují očistit obličej nebo ručičky.

3. 6. 2014 |
Komerční prezentace
Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené