Soutěžit a vyhrát – to je KLASA

Národní značka kvality KLASA vám přináší nejen tu nejvyšší záruku kvality potravin, ale i soutěž a kvalitní možnost výhry!

Představovat značku KLASA jako takovou není asi nutné. Národní značka kvality KLASA a její logo se na potravinářských výrobcích té nejvyšší kvality vyskytují již nějaký ten pátek – respektive již od roku 2003. Toto ohodnocení neslouží pouze jako ocenění kvalitní práce výrobců, ale především je určeno všem spotřebitelům, kteří se chtějí snadno orientovat v pestré nabídce obchodů. Červeno-modro-bílé logo ve tvaru písmene „a“ na obalech výrobků je důkazem jejich mimořádné kvality. Arbitrem kvality je ministr zemědělství a tým odborníků, kteří po pečlivém zhodnocení určí, který z potravinových a zemědělských výrobků si doopravdy zaslouží označení KLASA. Ale žádný z oceněných výrobců nesmí takříkajíc „usnout na vavřínech“. Národní značka kvality KLASA je výrobkům propůjčována na tři roky, což motivuje jejich producenty k setrvávání na nastavené kvalitativní laťce či k jejímu překonání. Značkou KLASA se může pochlubit již 1392 produktů od 217 výrobců z celé České republiky.

Nová spotřebitelská soutěž chce podpořit zákazníky v nákupu těch nejkvalitnějších potravin. Pokud chcete nakupovat pro své blízké to nejlepší a zároveň vyhrát, pak je pro vás spotřebitelská soutěž KLASA tím pravým. Stačí nasbírat co nejvíce výstřižků z obalů výrobků s označením KLASA a kromě dobrého pocitu, že nakupujete skutečně kvalitně, můžete být jedním ze dvou výherců, který získá kuchyňské náčiní od firmy Tescoma v celkové hodnotě 60 000Kč. Každý, kdo splní podmínky soutěže, má nárok na garantovanou výhru. Za 10 ústřižků mu patří termohrnek, 20 ústřižků je potřeba k získání termosky a za 30 ústřižků se můžete těšit z termohrnku s autoadaptérem. Soutěž trvá až do 15.12.2008. Pro více informací o pravidlech soutěže klikněte zde.

í.

Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené