Soutěžte o čokoládový balíček Carla

Češi za rok v průměru zkonzumují téměř šest kilo čokolády, což přestavuje zhruba jednu tabulku čokolády každý týden. Pokud Vám do splnění limitu stále nějaká ta čokoláda schází, zkuste si zasoutěžit o čokoládový balíček od české čokoládovny Carla.
foto: archiv firem

S příchodem Mikuláše a Vánoc nastávají fanouškům čokolády doslova hody. Nikdy v průběhu roku nemají po ruce tolik čokoládových pamlsků, jako v tomto období. Stále však platí, že by se měli zaměřit na kvalitní čokoládu bez rostlinných tuků, a s co nejvyšším poměrem kakaa.

Pokud se zajímáte o kvalitní čokoládu, jistě jste narazili na výrobky z čokoládovny Carla. Tato jediná česká čokoládovna si na kvalitě zakládá a podřizuje tomu vše. Kakao nakupuje u konkrétní rodinné firmy v Kolumbii, dokonce jako jediná v ČR využívá nejvyšší možnou jakost kakaa - tzv. Fino de Aroma (jedná se o natolik vzácnou surovinu, za kterou se označuje jen cca 6-7 % celosvětové produkce kakaa na světě), ze které vyrábí svou prémiovou řadu čokolády.

Pokud si chcete zpříjemnit sváteční chvíle, odpovězte na soutěžní otázku a vyhrajte čokoládový balíček, který obsahuje vánoční edice oblíbených čokoládových sladkostí:

  • Vánoční Laguna
  • Vánoční čokoládové jazýčky
  • Vánoční neapolitánky
  • Vánoční Cherry

 

Soutěžní otázka zní: Jakou nejzajímavější – neočekávanou příchuť čokolády jste jedli? Svou odpověď napište do soutěžního formuláře pod článkem. 

Soutěžit můžete od 2.12. do 9.12.2015

Vyhraje nejlepší odpověď, kterou určí odborná porota sestavená ze tří redaktorů Babyweb.cz ve složení Petra Frajová, Adéla Stolaříková a Jana Truksová. Každý člen poroty udělí každému soutěžnímu příspěvku bodové hodnocení od 1 do 10 v tajném hlasování. Hodnotit se bude originalita a vtipnost. Autor soutěžního příspěvku, který obdrží nejvíce bodů, získá výhru. 

30. 11. 2015 |
Z dostupných zdrojů zpracovala redakce Babywebu
Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené