Soutěžte o stylové výrobky Beemy pro Vaše děťátko!

Začíná podzim, chladné období a Vaše děťátko bude potřebovat ochránit před chladem. Přinášíme Vám soutěž o výrobky Beemy, které jsou nejen praktickým, ale i designovým doplňkem pro Vaši ratolest.
foto: BeeMy

Značka BeeMy, svět proužků a puntíků, přináší vysoce kvalitní výrobky pro děti již od narození a to s nadčasovým designem a originalitou. Odráží v sobě nejen eleganci, ale zároveň i praktičnost a pohodlnost.  Velký důraz je kladen na detail, a proto jsou naše výrobky jedinečné. Na každém výrobku najdete symbol naší značky - puntíky nebo proužky. 

Jsme si vědomi vysokých nároků na dětské výrobky, a proto pro jejich výrobu používáme ty nejkvalitnější materiály, které splňují nejpřísnější požadavky na výrobu produktů pro děti do 3 let a použité materiály pochází z České republiky.

Každý kus je vyroben s maximální péčí a pozorností. Vytvořili jsme pro Vás několik designových kolekcí pro holčičky i kluky, ze kterých si určitě vyberete.

Chceme Vám poskytnout kompletní servis při Vašem nákupu, a proto jsou výrobky dárkově zabaleny. Můžete si být jisti, že potěší Vaše milované i formou dárku či milé pozornosti. Naše výrobky jsou vyráběny v České republice a jsou určeny pro děti již od narození.

Tři z vás za správnou odpověď na otázku mohou vyhrát:
1. cena: spací pytel Beemy
2. cena: dětská čepice Beemy
3. cena: bryndáček Beemy

Více informací a odpovědi k soutěžní otázce najdete na: www.beemy.cz

Soutěž probíhá od 31.8 do 13. 9. 2015.

27. 8. 2015 |
Komerční prezentace
Komentáře k článku
Počet komentářů: 2
Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...
mamoch
Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...
Krasne vecicky....
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené