Soutěžte s medvídkem Pú o ceny v hodnotě 40 000 Kč

Vyfotografujte své dítě a vyhrajte výrobky Tefal baby care v celkové hodnotě 40 000 Kč.
foto: zedra1

Tefal baby care jsou vysoce kvalitní produkty odpovídající současným nárokům péči o dítě. Na základě dlouholeté expertízy značky Tefal je při výrobě kladem důraz především na bezpečnost, maximální funkčnost a praktičnost. Zásadně se používají pouze materiály bez Bisphenolu A a také ftalátů. Dále se výrobky Tefal baby care vyznačují posílenými bezpečnostními opatřeními jako jsou např. dvojité stěny, pojistky apod. Chcete vyhrát kojenecké lahvičky, sterilizátory, ohřívač lahví, chůvičky a další užitečné pomocníky v péči o miminka a batolátka? Není nic jednoduššího. Zúčastněte se naší letní soutěže a výhra může být vaše!

Co musíte udělat, abyste se mohli soutěže zúčastnit?

1. Namaskujte svoje děťátko jako některou ze zvířecích postaviček z knížky Medvídek Pú – jako prasátko, tygříka, oslíka, klokánka a medvídka Pú. Inspirujte se skutečnou podobou zvířátek na našem obrázku.

2. Dítě vyfotografujte.

3. Fotografii vložte do foto galerie.

Pravidla soutěže

V termínu od 11. 7. do 12. 8. 2011 vkládejte fotografie odpovídající tematickému zadání do příslušné foto galerie včetně popisku, který bude obsahovat váš stručný komentář. Vkládat fotografie mohou z bezpečnostních důvodů jen registrovaní uživatelé portálu Babyweb.cz. Registrovat se můžete ZDE. Jeden registrovaný uživatel může vložit jen jednu fotografii. Hlasovat můžete i bez registrace celkem pro tři různé fotografie. Stav hlasování se zobrazuje pouze registrovaným.

Kdy bude vyhlášen vítěz?

První tři fotografie, které získaly nejvíce hlasů, uveřejníme na www.babyweb.cz v pondělí 22. srpna 2011. Autoři/rky 3 fotografií s nejvyšším počtem hlasů získají ceny od partnera soutěže - společnosti Tefal – výrobce kuchyňského příslušenství, přístrojů péče o tělo a nově také péče o dítě. Celý sortiment si můžete prohlédnout zde.

Co můžu vyhrát?

Ve hře jsou dětské výrobky od Tefalu v celkové hodnotě 40 000 Kč. Chůvičky, zvlhčovače, sterilizátory, ohřívače lahví i dětské lahvičky mají společný grafický prvek - populární postavičky z dětské knížky Medvídek Pú. Hlavní výhru získají 3 fotografie s největším počtem hlasů, redakce má také připraveny drobnější výhry pro další fotografie v pořadí.

Ukažte všem, že léto je zábava - soutěžte s Tefalem a Medvídkem Pú.

e v pořadí.

Ukažte všem, že léto je zábava - soutěžte s Tefalem a Medvídkem Pú.

Komentáře k článku
Počet komentářů: 3
Obrázek uživatele lada0
lada0

Dobrý den, budou dnes zveřejněni výherci soutěže ? Nějak to nemůžu najít .jestli jsem se nepřehlídla díky moc

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Je to fakt....

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Nechápu, proč se Babyweb pustil do hlasování. Doposud nejhezčí fotografii vybírala redakční porota a tak to bylo správné. Jak rozhodnou, které dítko je nejhezčí? Všechny jsou přece krásné, všechny fotografie jsou zábavné. Takto vyhraje ta, která sežene nejvíce známých, nejvíce bude prosit o halsy na internetových diskuzích o hlasování, ale o kvalitě fotky vítězství nebude nic vypovídat.:-(

Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené