Soutěžte s námi o Chytré miminko® – Superfolin 2

Chytré miminko® - Superfolin 2 je doplněk stravy pro těhotné a kojící s vysokým obsahem folátů - (včetně Quatrefolic® – folátu čtvrté generace, ideálního pro geneticky slabší metabolizéry kyseliny listové) a vysokým obsahem DHA.
foto: archiv firmy Onapharm Superfolin 2

Svým složením odpovídá nejmodernějším poznatkům o správném vývoji Vašeho miminka, včetně aktualizovaných „Doporučených postupů českých gynekologických odborných společností ke kyselině listové", přijatých v květnu 2013.

Vysokým obsahem folátů (který je v souladu s dnešními názory na výživu těhotných) překonává současné standardy běžné na českém trhu. Obsahem Quatrefolic® – folátu čtvrté generace (první produkt v Evropě s touto nejmodernější formulací) je tento produkt vynikající i pro slabé metabolizéry klasické kyseliny listové. Vysoký obsah DHA pomáhá nahradit možný deficit mořských ryb ve stravě – odpovídá třem rybím pokrmům týdně.

Kyselina listová je důležitá pro normální růst zárodečných tkání během těhotenství. Bohatou pestrou stravou lze získat denně zhruba 200 µg kyseliny listové, přičemž doporučená denní dávka pro dospělé je 400 µg, pro těhotné 600-1000 µg. U slabších (heterozygotních) metabolizérů klasické kyseliny listové (asi 50% populace) je snížena efektivita enzymu MTHFR asi na 75%, u slabých (homozygotních) metabolizérů klasické kyseliny listové (asi 10% populace) je snížena efektivita enzymu MTHFR asi na 25%.

DHA je důležitá pro správný vývoj mozkové tkáně a oční sítnice plodu. Příznivého účinku se dosáhne při přísunu minimálně 250 mg denně.

3 výherci získají 3 balení Chytré miminko® – Superfolin 2.

Soutěž probíhá od 26.3. 2015 do 10.4. 2015

23. 3. 2015 |
Komerční prezentace
Komentáře k článku
Počet komentářů: 3
Obrázek uživatele Ma R Tina
Ma R Tina
Skvělé vitamíny :-)
Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...
ok
Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...
Ok
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené