Soutěžte s námi o dárkový balíček dětské kosmetiky HiPP

Zapojte se do soutěže o 10 dárkových balíčků dětské kosmetiky HiPP v praktickém balení! Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku.
foto: archiv HiPP

Mléčná kojenecká výživa HiPP BIO Combiotic®

Organismus novorozence je velmi křehký. Proto potřebuje zvláštní ochranu. Kojení je to nejlepší, protože mateřské mléko obsahuje všechny látky, které Vaše dítě potřebuje ke zdravému vývoji.
Především dvě složky mateřského mléka mají rozhodující význam: prebiotická vláknina a probiotické kultury mléčného kvašení. Prebiotická vláknina (GOS - galaktooligosacharidy získané z laktózy) podporuje zdravou střevní mikroflóru. Probiotické kultury mléčného kvašení se usidlují ve střevech, kde potlačují růst patogenních zárodků. Zdravá střevní mikroflóra pomáhá posilovat obranyschopnost organismu a snižovat riziko výskytu alergií.

Proto na základě nejnovějších poznatků z výzkumu mateřského mléka vyvinuli vědci z oddělení pro vývoj dětské výživy společnosti HiPP novou generaci mléčné kojenecké výživy – HiPP Combiotic®, s jedinečnou kombinací Probiotik® - přírodních kultur mléčného kvašení a Prebiotik® - galaktooligosacharidů (GOS) po vzoru mateřského mléka. Výroba mléčné kojenecké výživy ve společnosti HiPP prochází více jak 260 kontrolami, které jsou přísnější, než je předepsáno zákonem. HiPP BIO pečeť garantuje nejvyšší kvalitu a převyšuje požadavky kladené EU na BIO produkty.

 

Výhra: Kosmetická taštička HiPP

Kosmetická taštička obsahuje: Dětský sprchový gel 400 ml, Dětský jemný šampon 200 ml, Přírodní dětský pleťový olej 200 ml, Dětský krém na obličej a tělo 75 ml a čistící vlhčené ubrousky 10 ks.

www.hipp.cz

 

Důležité upozornění: Kojení je nejpřirozenějším způsobem výživy kojenců. Kojenecká výživa by měla být používána na doporučení lékaře. Způsob použití a další informace na obalech a webových stránkách. Pokračovací mléčná kojenecká výživa. Potravina pro zvláštní výživu. Od ukončeného 6. měsíce.

 

19. 4. 2013 |
Komerční prezentace
Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené