Soutěžte s námi o ergonomické nosítko BabyBjörn ONE

Stačí doplnit jednoduché odpovědi a můžete získat nosítko BabyBjörn ONE.

Výhra: ergonomické nosítko BabyBjörn ONE

Soutěž probíhá od 21. 10. do 3. 11. 2013

Víme, co potřebujete

Potřebujete nosítko, které je tak pohodlné a tak jednoduché, že ho budete chtít používat každý den celé roky. Nosítko, do kterého můžete vložit svou důvěru, a které poskytne vašemu rostoucímu miminku tu správnou oporu – od novorozence až po batole.

Víme, že chcete různé možnosti, jak nosit své dítě a víme, že chcete zažít dokonalé pohodlí. A že potřebujete nosítko, které vám dá svobodu - nosítko, které můžete používat sami bez cizí pomoci.

Víme to. Potřebujete One

 

4 způsoby nošení od novorozence do 3 let – vepředu & vzadu

Nosítko ONE je jednoduché na používání ve všech pozicích. Je zde speciální nastavitelná výška pro novorozence, což Vám umožní nosit své miminko tím nejlepším způsobem - vysoko na hrudi čelem k Vám, blízko Vašeho srdce. Jakmile je Vaše dítě trochu starší, můžete upravit výšku a posunout tak miminko trochu níže. V této pozici jej můžete nosit buď čelem k Vám, nebo čelem ven. Od 12 měsíců můžete nosit dítě na zádech. Umístit dítě do této pozice je v nosítku ONE snadné a bezpečné.Stejně jako všechna ostatní nosítka BabyBjörn, i toto bylo vyvinuto ve spolupráci s předními pediatry.

Instrukážní video:

Ergonomické s maximálním pohodlím

Nosítko ONE poskytuje Vám a Vašemu dítěti absolutní komfort během celého období, kdy ho používáte. Dobře promyšlený ergonomický design s bederním pásem a tvarovanými, polstrovanými ramenními popruhy ulevuje tlaku. Měkké a pohodlné pro Vaše děťátko s vypodloženou sedací částí, vnějšími švy a nastavitelnou šířkou pro pozici nohou. Také je zde robustní nastavitelná opora pro hlavičku, která může být ohnuta, když nosíte své dítě otočené směrem ven.

7. 10. 2013 |
Komerční prezentace
Komentáře k článku
Počet komentářů: 4
Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...
Myslím si že každý má názor na to jiný - včetně odborníků. Takže je to věc názoru stejně tak jako má vypadat správná dětská obuv.... pro mě - značka žirafka kdy schvalují bačkorky bez jakékoliv pevnosti a úplně neohebnou podrážkou a úplně rovnou ? To pro mě není bota vhodná pro dítě,já zásadně jako bačkorky používám zdravotnické sandálky.
Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...
Vážený autore článku, tohle snad ani nemůžete myslet vážně?! Podívejte se nejdříve, jak má takové ergonomické nosítko vypadat. Tento typ "nosítka" není nic víc, než prachobyčejná klokánka, která ničí dětem páteř a kyčle! V žádném případě v tomto nosítku nedosáhnete ergonomické polohy kyčlí. O nošení čelem od nosiče nemluvě! Například tady jsou články: http://www.nosenideti.cz/clanek.php?nazev=&popis=&obsah=&hierarchie_id=11&autor=&datum_od=&def_datum=VZNIK&datum_do=&podminka=OR&tridit=dat_zmeny&smer=DESC&pocet_na_stranku=15&volba=vyhledat_rozsirene&formular_hledani=NE
Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...
Nositko to je, ale rozhodne ne ergonomicke ! Viz. treba tento clanek: http://www.nosenideti.cz/clanek.php?clanek_id=97
Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...
To nemyslíte vážně?! Ergonomické je tak maximálně pro nosiče. Pro to miminko dost těžko. :-(
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené