Soutěžte s námi o tři tělové oleje proti striím Elasti-Q® Exclusive

Jste-li „v očekávání“ nebo již svoje děťátko chováte, pak jsou pro vás nejspíš strie skutečným strašákem. Některé matky naberou v těhotenství až desítky centimetrů v pase, což v mnoha případech trvale poškodí elastická vlákna pod povrchem kůže. Právě tento proces stojí za vznikem takzvaných strií. Nedovolte ošklivým pajizévkám, aby zohyzdily vaše bříško a vyhrajte tělový olej proti striím Elasti-Q® Exclusive. Tři z vás si tak mohou užít své bříško bez obav po celý čas těhotenství i po něm.

Pajizévky, jak se striím správně česky říká, jsou jizvičky, které se objevují nejčastěji na stehnech, bříšku, bocích a zadečku. Jejich zbarvení je proměnlivé – přechází z jasně červené až po stříbřitou barvu. Nicméně se ale jedná o čistě kosmetický problém, který ženu nijak na zdraví neohrožuje.

Podle průzkumu má predispozice ke vzniku pajizévek až 52 % žen. Díky včasné prevenci a promazávání kůže se ale nakonec strie vytvořily pouze u 12 % respondentek. Pokud si ženy nesly tyto jizvičky už z puberty nebo prvního těhotenství, promazávání vhodnými přípravky zastavilo tvorbu dalších nevzhledných strií až v 73 %.

Velmi vhodným prostředkem pro péči o pokožku v období těhotenství a kojení je Elasti-Q® Exclusive, tělový olej proti striím. Jeho inovované složení má podobu lehkého oleje pro příjemnější a snadnější aplikaci. Stejně jako jeho předchůdci je i účinným pomocníkem v prevenci vzniku a příznivě působí na strie již vzniklé.

Elasti-Q® Exclusive, tělový olej proti striím tvoří kombinace několika unikátních přírodních složek, které chrání kůži před striemi a také ji hydratují, vyživují, eliminují nepříjemné svědění a brání před škodlivými vlivy a volnými radikály.

Soutěž trvá od 26.5. do 8.6.2014.

Nápovědu naleznete na www.elasti-q.cz


 

22. 5. 2014 |
Komerční prezentace
Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené