Stoprocentně ovocné, zdravé a prospěšné přesnídávky

Jsou sladké, přitom bez cukru

Chcete-li dopřát svým nejmenším to nejlepší, zvolte výjimečné přesnídávky BabySmoothies s demineralizovanou syrovátkou. Jejich sladká chuť vašim ratolestem učaruje, přitom se ale nemusíte bát, jsou zásadně bez přídavku cukru či sladidla. Na sladkosti jim dodává demineralizovaná syrovátka, která má navíc i příznivé účinky.

V dětské výživě BabySmoothies jsou zahrnuty i přesnídávky s přídavkem prebiotik, konkrétně s inulínem. To je rozpustná vláknina, která má prokazatelně příznivý vliv na střevní mikroflóru miminek a navíc posiluje jejich imunitu. Právě ve střevech se přitom nachází zhruba 70 procent buněk imunitního systému, proto je důležité udržovat střevní systém v kondici. Kvůli těsné vazbě střev na zbytek organismu mohou prebiotika napomoci k posílení a upevnění našeho zdraví. Díky zapojení těchto moderních poznatků a celosvětových výživových trendů je řada BabySmoothies komplexní kojeneckou výživou nové generace.

Vždy stoprocentně ovocné

Přesnídávky Happy Fruit jsou bez přídavku cukru, obsahují vždy jen přírodní cukry již obsažené v použitém ovoci. Samozřejmostí je, že příkrmy Happy Fruit neobsahují ani žádné chemické konzervační látky, umělá barviva, sladidla či aroma. I proto jde o vhodnou a dobrou alternativu zdravé svačiny.

„Hamánek Happy Fruit nám usnadnil organizaci dětského narozeninového večírku, servírovali jsme ho jako dezert a všichni malí hosté se jen olizovali. A náš Adámek asi nejvíc,“ hodnotí novou řadu s úsměvem jednatřicetiletá Laďka Ivancová. „Měl větší úspěch než zakoupený oříškový dort a dávali si ho i dospělí.“

Praktická Svačinka, ať jedete kamkoliv

Ovocná Svačinka od Hamánka nabízí dvě misky s lahodnými příchutěmi od švestek, přes jablka a hrušky, až třeba po banány s jablky. Opět platí, že Svačinka je stoprocentně ovocná a není nutno ji přislazovat. Pro milovníky hustých přesnídávek je připravena rýžová kaše se zahradními jahodami či krupicová kaše s červeným ovocem. Poslední novinkou je Svačinka s meruňkami a tvarohem.

Díky praktickému balení v plastových miskách je Svačinka vhodná především na dětská hřiště, na cesty, při procházkách do parku či delších výletech za „dobrodružstvím“. Prostě kdekoliv, kde oceníte lehký a nerozbitný obal, což je prakticky všude. „Hamánka mám ráda, zvykla jsem si, že stačí jen sáhnout a děti dostanou kvalitní výživu. Neztrácím čas delší přípravou příkrmů a mohu si s nimi více hrát,“ říká maminka Laďka.

Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené