Stormwear™ - materiál, který nepromokne

Chcete poradit, jak se ubránit jarním přeháňkám a zůstat v suchu? Chcete mít kalhoty, které jsou odolné vůči skvrnám? Zdá se vám to nemožné? Vyzkoušejte technologii Stormwear™ vyvinutou v textilních laboratořích Marks & Spencer. Její anglický název vznikl spojením slov storm, tedy bouřka, a wear, neboli oblečení, přesně vystihuje její jedinečné přednosti.

Oblečení opatřené úpravou Stormwear™ je vysoce kvalitní - nejen, že je vodě odolné, ale díky speciální povrchové úpravě odolává i skvrnám. Zůstat v suchu po celý den, i když vás překvapí jarní přeháňka, už není s technologií Stormwear™ žádný problém.

Hitem jara 2009 jsou džíny s úpravou Stormwear™ z kolekce Marks & Spencer Blue Harbour. Zakoupíte je v každé prodejně Marks & Spencer za skvělou cenu 799 Kč. Ocení je především příznivci ležérní módy a vyznavači kvalitních džínových kalhot.

Můžete si vybrat z několika barevných variant: modré, tmavěmodré, černé, zelené, pískové, hnědé a bílé. Sportovně založené muže potěší skutečnost, že džíny Stormwear™ jsou nejen pružné a odolné vůči skvrnám, ale jsou samozřejmě i prodyšné, což vám zaručí pohodlí i při náročnějším pohybu.

Značka Marks & Spencer nabizí oblečení s úpravou povrchu i pro děti. Jeho praktičnost a kvalitu ocení nejen malí zákazníci, ale především jejich rodiče.

Kde se dozvíte více

www.marks-and-spencer.cz

www.marksandspencer.com

Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené