Styl a trendy

Styl je základní esencí života každé moderní ženy. Je všude a vyznačuje se tím, že podléhá současným trendům. Co je stylové dnes, nemusí už být stylové zítra. O stylu hovoříme v souvislosti s oblékáním, líčením i bydlením. Stylově můžeme spát, uklízet, nakupovat, bavit se s přáteli i cestovat.

Vstup do podrubriky Styl a trendy

Někdo se s vytříbeným stylem už narodí, je součástí jeho osobnosti, my ostatní se stylu učíme v průběhu života s tím, jak jednotlivé trendy přicházejí a odcházejí. Pomáhají nám v tom lifestylová média, která za nás hlídají nejnovější módní kreace, design a další záležitosti. Nám pak stačí tyto tendence následovat – anebo taky ne. Ne každý touží podléhat diktátu módních trendů. Raději si vytvoří svůj vlastní, osobitý styl, svou vlastní značku.

To, co se stává trendem dnes, už často v minulosti jednou „trendy" bylo. V přílivech se k nám navrací nejen styl oblékání, ale i make-upu a účesů. Na poli kosmetiky však dochází k velkému vývoji. Původně přírodní přípravky nahradily chemické látky, od kterých si mnozí slibovali hotové zázraky. Líčidla byla těžká a tuhá. Dokázala sice zakrýt i pásový opar, pleť ale trpěla. Dnes se už výrobci předhánějí v extra vlastnostech svých přípravků. V reklamních kampaních padají slova jako „prodyšný", „lehoučký" nebo „přirozený". Ženy mají v oblibě především přírodní kosmetiku, netestovanou na zvířatech, jako je například značka Mary Kay.

Vstup do podrubriky Styl a trendy

Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené