anální

Co obnáší nástřih hráze při porodu? Lze mu předejít?

Setkala jste se už s termínem epiziotomie a nejste si jistá, o co přesně jde? Jedná se o nástřih hráze mezi pochvou a konečníkem, kterým se rozšíří vaginální otvor při porodu. Provádí se ve druhé době porodní na vrcholu kontrakce, kdy je hráz tlakem hlavičky maximálně napnutá, nejčastěji šikmo do... Celý článek »

Pan Nočník

BATOLE LIVE! ANITA Nevím proč, ale k „nočníku“ a „záchodu“ jsem v rozhovorech s Anit předsadila slovo „pan“. Asi jsem tak podvědomě chtěla Anitce podsunout, jak důležité tyto věci denní hygieny jsou. Pan Nočník předává čurání a hovínka panu... Celý článek »

Sex a vztahy

Když popisujeme pohlavní styk odbornými slovy, moc romanticky to nezní: úkon vložení ztopořeného penisu muže do vaginy ženy. Lidé často zapomínají, že hlavním smyslem soulože neboli koitu je plození dětí, a moudrá matka příroda to zařídila tak,... Celý článek »

Sex a hrátky

Sex boří tabu. Pro řadu z nás se nová a nepoznaná sexuální dobrodružství stávají vítaným uvolněním napětí stejně jako sport nebo setkání s přáteli. Sex se stal masovou konzumní záležitostí – nejenže je průmyslem sám o sobě, ale neobejde se bez něj... Celý článek »

Nejnovější články

Naposledy navštívené