anička

Známe vítěze superfinále HappyFoto Baby roku 2016!

Od března do listopadu roku 2016 jste měli možnost přihlásit své dítko do některého z tematických kol soutěže HappyFoto Baby roku 2016 a zasoutěžit si tak o velmi zajímavé ceny. Děti, které se v jednotlivých kolech umístily na prvních třech místech, navíc postoupily do superfinále a my vám nyní... Celý článek »

Co dokáže pohádka

Aneb i draci nás učí mluvit. Každý potřebujeme ke svému životu materiální zajištění, ale také dostatek duševní potravy. Pro děti je ideální formou duševní potravy pohádka. Vyprávěním nebo čtením pohádek, biblických příběhů, legend a mýtů... Celý článek »

Jak komunikovat s miminkem v bříšku?

Ještě se nenarodil, a už s ním mluvíme. Cítíme jeho pohyby, hladíme jej a přemýšlíme, co všechno ten mrňousek v našem těle dokáže vnímat. Kdy vlastně začíná komunikace mezi námi a tou tajemnou, od samého počátku zbožňovanou bytostí? Celý článek »

Máme jméno?

KLUB TĚHULEK! ZUZANA Dnes jsem se rozhodla věnovat se jménům. Původně jsem chtěla napsat, že jméno už máme jisté. Ale nakonec jsem si uvědomila, že vlastně není nikdy nic doopravdy jisté, navíc máme asi jen jméno holčičí… a jisté ho mám vlastně... Celý článek »

Nejkrásnější Šípkové Růženky

Princezna, která měla po píchnutí trnem spát až do konce věků, se stala pohádkovým symbolem spánku a nevinnosti. A my jsme v měsíci dubnu hledali ty nejkrásnější spáče z dětské říše a bez diskriminace mužského pohlaví. Nakonec ale porota rozhodla,... Celý článek »

Ranní ptáče, které péruje

MIMI LIVE! VÍTEK Léto se zřejmě opravdu rozloučilo, takže jsme poslední krásný víkend využili k tomu, abychom byli co nejvíce na vzduchu. Krásné počasí jsme spojili s návštěvou babiček, návštěvou festivalu dobrůtek a rodinným obědem. Vítek se i... Celý článek »

Jména očima módy aneb Co teď frčí

Jména podléhají módě stejně jako cokoli jiného. Dnes je vzácné spatřit na ulici ženu se sukní nízko pod kolena a stejně vzácná jsou i setkání s Anastázií, Amélií, Otakarem či Svatoplukem. Zato se dnes před školkou zdraví ještě nedávno téměř... Celý článek »

Klub těhulek (121): Břicho, mlsná, hlad

V dnešním článku se nám hezky sešla tři více či méně související témata: Mára vypráví, jak jí přes noc vyskočilo bříško, Markéta zase bojuje s diktátem miminka, které by nejraději, aby pořád jedla, a Gábina s Vítkem zase bojovali s hladem. Jak to... Celý článek »

Jaké to je mít dva domovy

SEBEREFLEXE Partner a otec mého dítěte je Novozélanďan s trvalým domovem na Novém Zélandu. Já jsem Češka a se svou dcerkou žiju v Čechách. Jaké je soužití v „partnerském vztahu na dálku“? Celý článek »

Stránky

Nejnovější články

Naposledy navštívené