chlapecká jména

Vendelín, Barnabáš nebo...?

KLUB TĚHULEK! JARKA Všechny vás opět po týdnu zdravím! Nějak to hrozně rychle utíká, nezdá se vám? Já mám vždycky pocit, že jen co dopíšu jeden článek, už abych přemýšlela nad dalším :-D Pro dnešek už mám naštěstí téma schované od minulého týdne,... Celý článek »

Domov háďátek

PAVLÍNY DENÍČEK Další letní týden máme za sebou. Jen mám někdy pocit, že se na nás to sluníčko směje o něco více než je třeba. Ale ono se nám asi snaží vynahradit tu zimu. Já jen budu doufat, že letos ta zima bude přívětivější. Čeká nás prosincové... Celý článek »

Jsem máma – kdy jsem si to uvědomila?

Jste maminka? Kdy jste si to poprvé uvědomila? Bylo to už během těhotenství nebo třeba ta chvíle ještě ani nepřišla, protože věci se prostě dějí? O své vzpomínky a pocity se s námi podělily různé „mámy“ - maminky i babičky. Třeba vám budou... Celý článek »

Jiný kraj, jiné jméno

Že se pojmenování dětí liší podle států, to je všem jasné. Ale liší se jména, která svým dětem dáváme, i v rámci naší republiky? Dávají na Vysočině stejně často jméno, které by děťátko dostalo pravděpodobně v Praze? Ano, i podle regionů v rámci... Celý článek »

Nejnovější články

Naposledy navštívené