cvičení po porodu

S aerobikem zpátky do formy

Aerobik je díky své dynamičnosti jedním z nejpopulárnějších fitness sportů na světě. Dokáže posilovat kardiovaskulární systém, zvyšovat objem plic, snižovat cholesterol a hlavně - „užírat“ přebytečná kila. I proto ho vyhledávají ženy po porodu. Celý článek »

Fotonávod: Jak cvičit po porodu

Právě jste porodila a bojíte se, že se už nikdy nedostanete zpět do kondice? Chcete začít cvičit, ale bolí vás celé tělo a jste unavená? To je naprosto normální. Vaše tělo podstoupilo obrovské psychické i fyzické změny, dejte mu proto čas na... Celý článek »

Zpět do formy pomocí powerjógy

Powerjóga je cvičební systém založený na posílení, zpevnění a protažení svalů celého těla, posiluje jak psychickou, tak fyzickou kondici člověka. Rozvíjí souměrně celý svalový korzet a nevynechává jediný sval. Díky příznivým zdravotním účinkům... Celý článek »

Jóga po porodu

Po porodu se váš život změní od základů, starost o miminko zaplní většinu vašeho času. Mezi relaxační cvičení, která vám pomohou dostat se zpět do kondice, patří bezpochyby jóga. Přivede vás pozvolna zpět na předporodní váhu a pomůže srovnat... Celý článek »

Vaše tělo po porodu

Šestinedělí je dobré chápat jako určité dobrodružství – mnoho nových věcí, zážitků i povinností. Radostí, někdy i starostí. Obrňte se tedy trpělivostí. Celý článek »

Po porodu

Již v porodnici lze začít provádět některé cviky po porodu, které pomůžou posílit ochablé pánevní svalstvo. Zamaskovat vystouplé bříško pomůže stahovací pás po porodu. Krvácení po porodu by vždy mělo být důvodem k návštěvě gynekologa. Menstruace... Celý článek »

Nejnovější články

Naposledy navštívené