datum porodu

Bára ve 14. tt: Historie se opakuje. Rodit budu v porodnici

TĚHULKA LIVE! BÁRA A je to tady. Těhotenské šílenství už pomalu pohlcuje i mě. Pokukuji po oblečení, hračkách, kolébkách a dalších těch nádherných miminkovských věcičkách. Ale řekla jsem si, že pro tentokrát budu moudřejší a nebudu kupovat hned každou „blbost“, pro kterou se nadchnu. Další velké... Celý článek »

Iva na dovolené

KLUB TĚHULEK! IVA Tak si představte, jak jsem dopsala minulý blog, přišlo mi, že cítím pohyby. Jako by slůně říkalo: „Ale mamko, já jsem přece tady.“ A od minulého pátku jsem si jistá, že naše sluníčko cítím a dost. Buď to bude boxer nebo... Celý článek »

KLUB těhulek (1): Jsme v tom s vámi!

Všechny jsme na tom podobně. Všechny "jsme v tom", i když každá v jiném týdnu. Rozhodli jsme se "v tom" navzájem podržet a podporovat se i s vámi všemi kolegyněmi - těhulkami na diskusním fóru Babywebu. Každý čtvrtek se s námi setkáte i na hlavní... Celý článek »

Těhulky jsou tady!

EDITORIAL Hned dvě veliké premiéry jsme měli minulý týden. V úterý jsme vám představili již naši třetí Těhulku LIVE, pětadvacetiletou Lucku z Kolína, která se moc těší na své druhé miminko. A zda si nepřipadá na druhé mateřství moc mladá?  Celý článek »

Každá Anna je tuplovaná

VÁŠ PŘÍBĚH Anna. Pro naši dnes pěti měsíční holčičku jsme zvolili toto krásné české jméno, ale samozřejmě asi jako u spousty nastávajících rodičů, předcházelo tomu téměř každodenní listování kalendářem a čtení knížek s významy jednotlivých jmen. Celý článek »

Ultrazvuk

3D a 4D ultrazvuk umožňuje rodičům vidět podobu miminka ještě před jeho narozením. Miminko je za dobu těhotenství matky vyšetřeno zpravidla čtyřikrát. Ultrazvuková vyšetření v těhotenství Prvním vyšetřením se ověřuje, zde je gravidita skutečná, a... Celý článek »

Nejnovější články

Naposledy navštívené