detoxikace

Stres brání početí. Jak s ním zatočit?

Potíže s otěhotněním jsou v poslední době jedním z největších trápení mnoha partnerských či manželských párů. Obtíže s početím dítětem plynou z mnoha různých známých, ale bohužel i neznámých příčin. V teenagerském věku, kdy začínáme žít pohlavním životem, bývá naší největší starostí, jak zabránit... Celý článek »

Jak zvýšit šance na otěhotnění

Abychom měli šanci počít miminko, je třeba, aby byl náš organismus v pořádku. A aby nám organismus dokonale pracoval, potřebuje čas od času celkovou regeneraci a očištění. Jaro je na to ideální doba, protože se tělo potřebuje zbavit škodlivin... Celý článek »

Antibiotika s rozmyslem

Asi jen těžko bychom mezi sebou hledali člověka, který nikdy neužíval antibiotika. Dříve byly tyto léky považovány za zázrak, který vyléčí vše, ale dnes už víme, že je to s nimi trochu složitější.  Celý článek »

Dopřejte svému tělu očistu

Příroda se ukazuje v plné kráse, nechte se inspirovat a odhoďte dopady zimy, kterým se také někdy nepřesně říká jarní únava. S příchodem jara se nám do rukou dostávají čtyři osvědčené zbraně: sluníčko, přírodní vitamíny, pohyb a detoxikace. Celý článek »

Lymfodrenáž

V současné době jsou lymfodrenáže spojovány spíše s kosmetickými službami, jako je například odstranění celulitidy, úbytek tělesného objemu a tak dále. Jejich přínos pro zdraví se poněkud podceňuje. Lymfodrenáž neprospívá pouze vašemu vzhledu,... Celý článek »

Zdravé jídlo pro dítě i pro nás

Pokud se partneři rozhodnou k plánovanému těhotenství, pak mohou včas začít pracovat na svém zdraví. Dojde-li však k náhodnému otěhotnění, pak sice mají určitou časovou ztrátu, ale nikdy není pozdě začít s pozitivními změnami. Každopádně je nutné... Celý článek »

Detoxikace organismu

Detoxikace organismu je vlastně vyčištění orgánů a dutých orgánů lidského těla od uložených odpadových produktů, toxických látek a přebytků. V poslední době přibývá sterilit u mužů i žen v procentech, která jsou už varující. Převážná část těchto... Celý článek »

Nejnovější články

Naposledy navštívené