do divadla

Trpělivost

MÁMA ZUZANA To je zboží, kterého se mi někdy v poslední době opět nedostává. Vím, že je to u nás už ohraná deska. Jenže opravdu nepamatuju, kdy jsem si od dětí naposledy odpočala na déle než pár hodin. Rozumějte. Sem tam vyjede manžel s dětmi někam na výlet nebo něco sám zařizovat, popřípadě za... Celý článek »

Péče o prsa unavená kojením

Dekolt je místo, kam mužské oko občas po pár větách společenské konverzace nenápadně sklouzne. Čerstvé maminky však často mívají problémy, prsa plná mléka jim „klesají“ a povolují. Situace se někdy nezlepší, ani když kojení skončí – prsa jsou ... Celý článek »

Polovina pryč

KLUB TĚHULEK! DENISA Tak už je za mnou polovina těhotenství! 5 měsíců! Zní to skoro šíleně, vždyť jsem nedávno tuhle novinu oznamovala rodičům a známým a najednou už máme půlku za sebou. Celý článek »

První probdělá noc

KLUB TĚHULEK! ZUZANA Nikdy by mě nenapadlo, že první představovací článek budu psát po své první probdělé mateřské noci. Ale jak už jsem jako matka velmi záhy pochopila, mateřství je vždycky o představách a realita je úplně někde jinde. Celý článek »

Tatínek Emanuel (36): Učme se od dětí...

Já vím, že teď právě neobjevuji pro lidstvo Ameriku. Jenom jsem si konečně všiml něčeho, na co se dívám vlastně celý svůj život. Tak na to chci jen upozornit. Třeba je mezi čtenáři někdo stejně nedovtipný jako já… Celý článek »

Oblečení

Říká se, že způsob oblékání vypovídá o naší povaze. Není proto divu, že většině z nás záleží na tom, co máme na sobě. Způsoby oblékání přizpůsobujeme ročnímu období, dennímu či nočnímu rytmu, příležitostem a událostem, postavě i našemu současnému... Celý článek »

Veďte děti k tradicím

Těší se vaše děti na svátky a odpočítávají dny, kdy budou mít ve škole „sváteční volno“? České tradice a svátky by ale neměly být jen dny volna, vždyť nás spojují s historií našich předků. Díky její znalosti pak dokážeme propojit minulost se... Celý článek »

Klub těhulek (86): Neuvážlivé očkování

Martina prožila 3D ultrazvuk, ale ani tentokrát si nenechala prozradit pohlaví dítěte. Jak se poprala s bacilem? Také Jana byla na velkém ultrazvuku. Kvůli problémům se zády se snaží více odpočívat. Jak jí to jde? A Marie si zažila krušné chvilky... Celý článek »

Maminka musí jezdit bezpečně!

Nové, líbivé kompaktní SUV Škoda Yeti je vůz nejen do města, ale i pro aktivní víkend na chalupě, pro cestu za sportem i odpočinkem. Má úžasně variabilní zadní prostor díky systému varioflex, navíc je velmi bezpečný pro vás i vaše děti! Podle... Celý článek »

Poprvé do divadla

Vaše ratolest trochu povyrostla a vy přemýšlíte, zda už není vhodná doba na první návštěvu divadla? A jestli to malý neposeda "usedí"?Ano, správně tušíte - záleží na jeho vyspělosti, schopnosti soustředit se a být určitou dobu v klidu. Celý článek »

Nejnovější články

Naposledy navštívené