dobrá máma

Zpátky do minulosti

WILD MAMA Když se těhotenství blíží ke konci, není to jen fyzicky náročné. Psychika hraje obrovskou roli. Snažím se z toho získat maximum pro svůj velký životní krok. Vidět spojitosti, kde nejsou a poučit se z minulosti. Připravit se psychicky na to být „mámou“ se nedá. Ale dá se využít čas k... Celý článek »

Budu dobrou mámou?

KLUB TĚHULEK! ZUZANA Je otázka, se kterou jsem se setkala snad u každé ze svých kamarádek nebo těhotných známých. A je to otázka dobrá. Jenže na ni nejde odpovědět – tedy alespoň ne dopředu. Celý článek »

Já a prdelka :-*

Zdravím všechny snažilky, těhulky, prvorodičky i zkušené maminky :). Ráda bych se připojila k Vám na babyweb.cz a mohla si s Vámi popovídat, nabrat zkušenosti i probrat trápení. Celý článek »

Loučím se!

KLUB TĚHULEK! KLÁRA Adinka v úterý oslavila šest týdnů. A tak je na čase rozloučit se s Klubem těhulek. Za něj po skončení šestinedělí totiž už „kopat“ nemůžu.  Celý článek »

V nemocnici skoro jako doma

MIMI LIVE! VÍTEK Naše poslední dny se zdají být stejné, jeden jako druhý. Dopoledne trávíme doma, úklid, vaření, po obědě sedáme do auta a spěcháme za babičkou Jaruškou do nemocnice. Aby toho nebylo málo, o víkendu se stalo něco, na co dokonce... Celý článek »

Klub těhulek (110): Týden plný dobrůtek

Seznámíme se s novou těhulkou, a aby se to nepletlo, jmenuje se Markéta a je v sedmém týdnu těhotenství. Druhá Markéta už ví, co nosí v bříšku. A naše velká cestovatelka Gábina projela za minulý týden půl republiky. Celý článek »

Klub těhulek (102): Začalo to šokem

Vypadalo to na klidný týden bez velkých novinek a všechno je jinak. Seznámíme se s novou těhulkou Markétou, která je právě ve 12. týdnu těhotenství a moc se těší, jak se s vámi bude dělit o své pocity a zážitky s těhotenstvím. Gábina si užila... Celý článek »

Mimi LIVE! Josífek: Černé myšlenky

Mám nové non-stop společníky: únavu a vyčerpanost. Noční „směny“ mi dávají obzvlášť zabrat a k tomu se přidala ještě migréna, která trvala tři dlouhé dny. Honí se mi hlavou černé myšlenky. Jsou to pořád ještě rozházené hormony nebo poporodní splín... Celý článek »

Mimi LIVE! Josífek: Je na světě!

Josífek na sebe nenechal dlouho čekat. Je to zdravé a krásné miminko, ale asi bude hrozně zvědavý, protože se chtěl podívat na svět už v sedmém měsíci. Nakonec vydržel a narodil se tři týdny před termínem. Co vám ale budu povídat, dost nám těmi... Celý článek »

Dcera mě ukonejšila

ANEB VÝKLAD SNU ČTENÁŘKY Než se Adélka narodila, museli jsme absolvovat několik vyšetření, mezi nimi i odběr plodové vody, kvůli podezření na Downův syndrom. V té době mi všichni naznačovali, že to možná nevyjde a žádné miminko nebude. Celý článek »

Výklad snu č. 2

Nemívám moc často sny, které si po vzbuzení pamatuji. Tento se si ale pamatuji moc dobře. Bylo to ještě, než se Adélka narodila. Absolovali jsme několik vyšetření a mezi nimi i odběr plodové vody, kvůli podezření na Downův syndrom. V té době mě... Celý článek »

Nejnovější články

Naposledy navštívené