focení v ateliéru

Připadám si krásná

KLUB TĚHULEK! BARČA Krásné letní počasí si teď, když mám více volna od práce, naplno užívám. Minulou sobotu jsme byli na nádherné svatbě, která se konala venku. Počasí vyšlo skvěle, nevěsta byla krásná a na obřadu to vypadalo jako na výstavě... Celý článek »

Konec šestinedělí

KLUB TĚHULEK! KRISTÝNA V našem období šestinedělí jsme s Nikolkou obstály obstojně. Krásně jsem se rozkojila tak, že mi malá až nadprůměrně přibírá. Je to taková moje malá buchtička. Už ani neodsávám, jen když si chci třeba odpočinout, ale jinak... Celý článek »

Loučení na všech frontách

KLUB TĚHULEK! ZUZANA Právě jedu z dalšího focení v ateliéru Fotopromě.cz. Bylo to prima. Tentokrát jsem nebyla tak nervózní, protože jsem tam nebyla s klukama – sice nebudeme mít další rodinné fotečky, ale tentokrát mi to nevadí. Chtěla jsem být... Celý článek »

Tvrdá práce modelky

KLUB TĚHULEK! ZUZANA Vypadá to, že ani počasí, které bylo větrné a studené, nás zatím nedostalo. I rýma se nám vyhýbá a doufám, že tomu tak bude i nadále. Celý článek »

Lázeňský švihák pod vodou

MIMI LIVE! VÍTEK Rýma a kašel už jsou skoro pryč, takže si opět užíváme krásné dny a snažíme se využít ty krásné sluníčkové chvíle. A co je u nás jinak nového? Nového nic moc, ale zdokonalujeme se ve stoji u čehokoliv a hlavně -, na plavání jsme... Celý článek »

Vítkovy první zuby

MIMI LIVE! VÍTEK Od posledního příspěvku uběhly tři týdny a my pro Vás máme spoustu novinek. Zvládli jsme focení v ateliéru, dokončili jsme léčbu palečku, přetáčení na bříško je pro Vítka úplná samozřejmost a na závěr to nejdůležitější. Máme ZUB.... Celý článek »

Mimi LIVE! (51): Ne znamená NE!

Z obou našich malých hrdinů se postupně, ale jistě stávají dvounožci. Oba se také v minulých dnech potýkali s nepříjemnými zdravotními potížemi. A jaké jsou další zprávy z miminkovského života? Celý článek »

Mimi LIVE! (48): Na hlad dáváme čípek

Jonášek tento týden stále bojoval se zánětem ouška. Koupání ve vaně ani focení v ateliéru nezlepšilo jeho náladu. Šíma si musí zvykat na péči tatínka, protože máma nastoupila do práce. Jak to zvládají? S heslem „bordel v bytě – šťastné dítě“ jde... Celý článek »

Nejnovější články

Naposledy navštívené