hry pro děti

Na koně ve dvou letech – hazard nebo zajímavá aktivita?

Každý z rodičů jistě zažil na pouti nebo při procházkách na venkově žadonění dětí o svezení na koni. Některým dětem posedlost elegantními zvířaty vydrží i poté, co jim poníci zmizí z očí, a začne vyžadovat jezdecké lekce. Je jízda na koni pro děti vhodný sport? Kdy začít, abychom dítě zbytečně... Celý článek »

Jak vést dítě k samostatnosti

Také se vaše batole dostalo do stadia, že si chce spoustu věcí vyzkoušet samo? Jeho „já sám“ nebo „já sama“ je u vás na denním pořádku? Věřte, že je to zcela přirozené. Dítě si začíná uvědomovat svoji osobnost, svoje „já“. Pro rodiče to znamená... Celý článek »

Legenda o svatém Václavovi, jak ji neznáte

Pokud přemýšlíte o tom, co s dětmi během nadcházejícího státního svátku, máme pro vás seznam akcí, které proběhnou po celé republice. Navíc vám poradíme, jak přiblížit dětem nejslavnější českou legendu bez krve a násilí. Celý článek »

Mimi LIVE! (49): Je na holky!

Jonášek si užíval jarní teplo a písek na pískovišti si zamiloval tak, že si ho vzal v plínce i domů. Šimonek projevil své sklony, když na kamarádku zkoušel „berany, berany, duc“. Jak to dopadlo? Celý článek »

Poprvé do divadla

Vaše ratolest trochu povyrostla a vy přemýšlíte, zda už není vhodná doba na první návštěvu divadla? A jestli to malý neposeda "usedí"?Ano, správně tušíte - záleží na jeho vyspělosti, schopnosti soustředit se a být určitou dobu v klidu. Celý článek »

Nejnovější články

Naposledy navštívené