intimita

Ženská nevěra

Nevěra je z velké části přisuzována zejména mužům, podle průzkumů ale ani ženy nezůstávají pozadu. Spíše naopak. Ženy se jen s milenci nechlubí tolik, jako muži s milenkami.  Celý článek »

Když sex ve vztahu není to, co býval

Když se dva lidé zamilují, jsou pro sebe vším - oslovují se krásnými jmény, neustále se dotýkají, vášnivě a často se spolu milují. Postupem času se ale vášeň proměňuje v cosi hlubšího a trvalejšího. Mnoho lidí však zapomíná na to, že i sexualita... Celý článek »

Když to v sexu neklape

A žili šťastně až do…Na začátku vztahu jsou lidé jeden pro druhého vším. Časem se však vášnivá láska proměňuje, v ideálním případě v cosi hlubšího a trvalejšího. Většina párů se však po nějakém čase dostane do stavu, kdy se jeden z partnerů - a... Celý článek »

Výhody kojení

Nejzdravější výživa, blízkost mezi matkou a dítětem, pohodlí. Ano, to všechno jsou výhody kojení pro dítě i matku. Existuje však i spousta dalších: Celý článek »

Muži se přestávají milovat

„Muži se odmítají milovat a tím i plodit děti. Svou sexuální energii vybíjejí ve fitcentrech nebo při jiných sportech a o sexuální život ztrácejí zájem,“ tvrdí psycholožka Tamara Cenková. „Pár jsem jich dokonce slyšela prohlásit, že dělat děti... Celý článek »

Rodičkám chceme pomáhat, ne jim škodit

„Je důležité, zda při rozhodování, jestli rodit doma nebo v porodnici, jde matce především o vlastní pocity či je pro ni přednější zdraví dítěte,“ upozorňuje vedoucí porodník Ústavu pro péči o matku a dítě v Podolí MUDr. Petr Velebil, CSc. Celý článek »

Ne vždy je nutné vše rozebírat

Vypadá to vlastně velmi jednoduše. Pokud jeden z páru opravdu zjistí, že toho druhého nemiluje, žádné komunikační ani jiné dovednosti nepomohou, aby spolu žili plnohodnotný párový život. Ano, mohou se mnohému naučit a mohou spolu také celkem... Celý článek »

Oživte si vztah romantikou

Je váš partner romantický? Určitě ano, jenomže to většinou nedává příliš najevo. Místo slova romantika použije raději výrazy jako tajemnost, smyslnost či nekonečný sex. Darovat růže, svíčky a dárečky, to ještě stále většina mužů považuje za... Celý článek »

Sex po porodu

Porod dítěte znamená pro ženu velikou změnu ve všech oblastech života, sexuální oblast nevyjímaje. Nejenže porod přímo zasahuje do sexuality tím, že do určité míry a na určitou dobu poškozuje pohlavní orgány, přináší také velkou změnu v uspořádání... Celý článek »

Nejnovější články

Naposledy navštívené