jedlík

Otesánek, který nejí

MIMI LIVE! MAX Ach jo... nechce jíst. Tedy – nechce jíst zeleninu. Ostatní jídlo není problém. Samozřejmě je řeč o Maxovi. A já nevím, co s tím... Celý článek »

Přiznávám se bez mučení....

DENÍK MÁMY KLÁRY Adinka v sobotu oslavila čtyři měsíce. Oslavili jsme je první přesnídávkou. Jahodovou. Nehodlám ještě začínat pravidelně s příkrmy a už vůbec ne s kupovanými, tohle bylo opravdu výjimečně – „na oslavu“. Zajímalo mě, jak bude... Celý článek »

Matko, do práce!

MIMI LIVE! ANITA Poprvé od narození Anitky jsem šla do práce. A bylo to…těžko hledám slova. Schizofrenní. Cítila jsem se fajn i provinile. Připadalo mi, že jsem i nejsem tam, kde mám být. Slyšela jsem sebe, jak pokládám otázky respondentům a... Celý článek »

Nejkrásnější milovníci ovoce

Téma červencového kola HappyFoto Baby roku znělo děti a ovoce. Ukázalo se jako velmi vděčné, na stránky přibylo mnoho barevných letních fotografií a hlasující i porota měli opravdu o čem přemýšlet. Vítěz ale může být jen jeden, stejně jako druhý a... Celý článek »

Klub těhulek (125): Brzy na shledanou

V dnešním článku se loučí Gábina s Vítkem. Šestinedělí skončilo a nastal čas zbilancovat těhotenství, porod i první týdny mateřství. Jaké jsou Gábininy pocity při pohledu zpět? Co se podařilo a existuje snad něco, co mohlo být jinak?  Celý článek »

Novinky od Hamánka: prakticky na výlety

Miluje vaše dítě ovocné Hamánky? A zkusilo už masozeleninové příkrmy stejné značky? Na novou chuť masa a zeleniny si musí ratolest zvykat po menších porcích, nicméně rozšíření jídelníčku jistě ocení díky mnoha různým příchutím, z nichž si zvolí tu... Celý článek »

S kočárkem Prahou

Chcete strávit příjemné odpoledne s našimi autory, odpoledne plné her a zábavy pro vaše nejmenší a ještě vyhrát zajímavé ceny? A zároveň se zúčastnit pokusu o vytvoření českého rekordu o největší počet kočárků na jednom místě a vyjádřit tak svůj... Celý článek »

Hamánek Junior menu

Hamánek Junior menu ocení zejména aktivní maminky, které nechtějí trávit čas s přípravou a vařením jídla pro své ratolesti, ale chtějí takto ušetřený čas věnovat společným hrám a poznávaní světa kolem sebe. Celý článek »

Mami, ta paní je nahatá!

VÁŠ PŘÍBĚH Před třemi lety začátkem léta jsme byli s manželem a naším půlročním Matýskem na procházce v krásném, ale dlouhém údolí řeky. Nebylo to už daleko do občerstvovací stanice, ale náš malý jedlík se začal dost razantně dožadovat své svačiny. Celý článek »

Nejnovější články

Naposledy navštívené