johanka

Ne všechno je vždy růžové

KLUB TĚHULEK! VENDY Emička je hodné dítko, ale když se jí chce, umí se taky pěkně vztekat. A nejvíc, právě když má hlad. Pochopila totiž, že z prsa teče mlíčko, že je to moc dobré a že s plným bříškem se spí lépe. A jak řekl můj bratr, je nenažraná po mámě, takže má i moje vlastnosti.  Celý článek »

Petra: Johanka je náš poklad

Nevím, čím jsme si zasloužili takové hodné miminko, ale je to prostě tak. Pláče jenom když má hlad nebo ji trápí prdíky. Nemůžu tomu uvěřit, že jí jsou už dva měsíce! Celý článek »

Náš příběh s Petrou

Když jsme z kraje jara vybírali u nás v redakci novou těhulku LIVE!, zaujala nás Petra svým nonšalantním sdělením, že její miminko je černý pasažér. Jako přihlašovací fotku poslala obrázek s pyramidami a na to, abychom odhalili, že tam je i ona,... Celý článek »

Těhulka LIVE! Petra

ÚVODNÍ ČLÁNEK Čekáte miminko nebo se na něj teprve chystáte? Máte spoustu otázek či pochybností? Sledujte vrcholící druhou sérii našeho originálního projektu „Těhulka LIVE!“. Dozvíte se spoustu zajímavých věcí o těhotenství, porodu i šestinedělí... Celý článek »

Nejnovější články

Naposledy navštívené