Klub těhulek

Skončila životní etapa sobectví. Na shledanou!

Ať počítám, jak počítám, je to poslední článek, jelikož mé šestinedělí je u konce. Hodně moc pro mě znamenalo, psát takovýto „deníček“. Kdykoli se můžu vrátit a přečíst si své pocity a dojmy, pomalu si přestávám pamatovat, jaké to bylo s ohromným břichem nebo jaké to je, zvracet na každém rohu.  Celý článek »

Pije jako duha, roste jako z vody!

Sebík roste tak rychle, že Markétě málem přestalo stačit mléko, naštěstí s pomocí rad z internetu a přátel dokázala najít ten správný podpůrný lék na zvýšení tvorby mléka. Jen toho času kdyby bylo víc, ale to je asi starost každé maminky, že už... Celý článek »

Připadám si tlustá, ale jsem máma!

Mára pochybuje o významu šestinedělí. Cítí se v pořádku a kromě toho, že si stále zvyká na to, že již nejsou dva, ale tři, ji téměř nic netrápí. Tedy až na nadváhu. Vadí jí kila navíc, která v těhotenství nabrala, a už teď přemýšlí, jak je shodit.... Celý článek »

Klub těhulek (135): Připojte se k Máře!

Mára nám v Klubu těhulek osaměla. Proto hledáme dvě nové těhulky, které ji v klubu doplní. Chcete to být právě vy? Napište nám! A nezapomeňte si přečíst další část příběhu Mářina těhotenství. Dozvíte se například, že krvácení nemusí vždy znamenat... Celý článek »

Klub těhulek (131): Jak zlobí miminko?

Mára vstoupila do posledního trimestru a začíná si těhotenství opravdu pochvalovat a užívat. A svého prcka se nemůže dočkat. Markéta má své miminko v náručí, učí se navzájem poznávat a taky už přišlo na výchovu malého Lukáška. Jak, to si už... Celý článek »

Klub těhulek (129): Jak se rodil Lukášek?

Z titulku je jasné, že se náš babywebí Babyklub rozrostl o dalšího člena. V neděli časně ráno po dlouhém a vyčerpávajícím porodu přivedla na svět Markéta Lukáška. Mára také zažila náročný víkend a na to, co zvládli, je patřičně hrdá.  Celý článek »

Klub těhulek (121): Břicho, mlsná, hlad

V dnešním článku se nám hezky sešla tři více či méně související témata: Mára vypráví, jak jí přes noc vyskočilo bříško, Markéta zase bojuje s diktátem miminka, které by nejraději, aby pořád jedla, a Gábina s Vítkem zase bojovali s hladem. Jak to... Celý článek »

Klub těhulek (120): Holka nebo kluk?

Gábina už je s Vítkem doma a společně spolu poznávají svět i jeden druhého. Markéta zjišťuje, že nic není jisté, rozhodně ne to, co se týká předpovědi pohlaví. Mára zůstává ze zdravotních důvodů doma, ale vůbec jí to nevadí. Má své plány… Celý článek »

Klub těhulek (117): Přípravy na všechno

Jako červená nit se dnešním článkem táhne téma příprav – Mará se chystala na dovolenou za teplem a sluncem, Markéta si zase uvědomila, že je nejvyšší čas začít se zařizováním a nakupováním věcí pro miminko. A Gábina se stále připravuje na porod,... Celý článek »

Klub těhulek (111): Zprávy z ordinací

Tento týden děvčata nezávisle na sobě navštívila gynekologii, některá podstoupila i ultrazvuk. Zprávy jsou povzbudivé, miminka i děvčata jsou v pořádku, jen Markéta musí být opatrnější než dosud. Proč? To si přečtěte v dnešním článku. Celý článek »

Klub těhulek (110): Týden plný dobrůtek

Seznámíme se s novou těhulkou, a aby se to nepletlo, jmenuje se Markéta a je v sedmém týdnu těhotenství. Druhá Markéta už ví, co nosí v bříšku. A naše velká cestovatelka Gábina projela za minulý týden půl republiky. Celý článek »

Klub těhulek (109): Bilancující sbohem

Dnešním dílem opouští řady Klubu těhulek Martina. Ve svém posledním příspěvku se pokusila shrnout své těhotenství a také to, co jí dala účast v našem projektu. Ani ostatní těhulky nezahálely, i když... Gábina měla poněkud lenivý víkend, zato... Celý článek »

Nejnovější články

Naposledy navštívené