kolika

Nový člen rodiny

BÁŘINO MATEŘSTVÍ Už uběhlo téměř 14 dní, co jsme se rozrostli ze dvou na tři. Naše životy se od základu změnily a vše se točí hlavně kolem našeho chlapečka Oliverka. Hlavně, aby on byl spokojený.  Celý článek »

Parádnice

MÁMA ZUZANA Dva týdny se v kalendáři otočily a u nás se relativně nic nezměnilo. Tedy co se týká stavu domu, stavebního řízení a hypotéky.  Celý článek »

Jak na kojeneckou koliku?

Zažívací a střevní potíže miminek bývají častým tématem diskuzí mezi maminkami a také návštěv u pediatra. Důvodem bolení bříška a pláče totiž může být vedle nadýmání a plynatosti také kojenecká kolika.  Celý článek »

Dva v tom: "4 týdny do dne D"

KLUB TĚHULEK! KRISTÝNA Konečně jsem absolvovala svou poslední poradnu u své bezcitné gynekoložky (po uplynutí šestinedělí bych jí ráda změnila a našla si doktorku, která se mi bude snažit pomoci a ne, že mě jen odkáže na internet, abych si tam... Celý článek »

Zbavte své miminko prdíků

Vaše miminko zničehonic začne plakat, kroutí se, je zarudlé v obličeji, nožičky přitahuje k bříšku. Křičí, křičí a není k utišení. Když se takto ohlásí bolavé bříško, je pohoda celé rodiny rychle pryč. Co s tím? Přečtěte si naše tipy, jak svému... Celý článek »

Zbavte své miminko prdíků!

Vaše miminko zničehonic začne plakat, kroutí se, je zarudlé v obličeji, nožičky přitahuje k bříšku. Křičí, křičí a není k utišení. Co s tím? Přečtěte si naše tipy, jak svému drobečkovi můžete pomoci, a zároveň získejte možnost vyhrát v soutěži s... Celý článek »

Tobiho křtiny

BATOLE LIVE! TOBY Konečně začalo léto a s ním plno návštěv u nás doma v Belgii. Návštěvnící z minulého týdne přijeli z jednoho důvodu – probíhali u nás křtiny. Tedy - Toby měl křtiny. Já vím, docela pozdě. Už není žádné miminko křtěné v bílých... Celý článek »

Tatínek Emanuel (44): Vánoce

Nemám rád zimu. Není vidět, vrážím do nábytku, když jdu rozsvítit. Dlouho se nasoukávám do těžkých věcí, dlouho se z nich vysoukávám. Věšáky přetékají. Z bot pro změnu vytéká tmavá prosolená břečka. Padám na chodnících, dostávám smyky s autem.... Celý článek »

Tatínek Emanuel (27): Zpátky do dětství

Lidský mozek je neuvěřitelné zařízení. Obsahuje mimo jiné nekonečný archiv vzpomínek na všechno, co jsme v životě prožili. Ale ty vzpomínky jsou většinou zasuté, nevybavitelné. Aby nám znovu „naskočily“, musí se něco stát, co nám dá klíč k našemu... Celý článek »

Z poradny nutriční terapeutky (6)

MAMI, POMOC, JÁ TLOUSTNU! Je pro děti vhodná sója nebo luštěniny? Jak na zácpu? Jak by měl vypadat jídelníček ročního dítěte? Na tyto a další otázky najdete odpovědi v tomto díle poradny nutriční terapeutky Aleny Strosserové. Celý článek »

Mimi LIVE! Josífek: Chci spát!

Občas slýchám větu „Já jsem spala jako miminko!“ Ovšem ne tedy jako to naše, josífkovské. Jeho spánek se nedá s opravdovým spánkem srovnávat. Vlastně donedávna nedal. Udělala jsem totiž rázný krok, který nenesl těžce jen Josífek a můj manžel, ale... Celý článek »

Stránky

Nejnovější články

Naposledy navštívené