krevní obraz

Katka v 31. tt: Co mě nezabije, to mě alespoň skolí

TĚHULKA LIVE! KATKA Tento týden navážu při psaní článku na nebojácné tvrzení z minulého dílu. Je nepsaným pravidlem, že co nás nezabije, to nás posílí. Většinou tomu tak opravdu bývá. Ovšem za předpokladu, že nejste výjimka potvrzující pravidlo, že některá úsloví jen hezky znějí. Celý článek »

Jak na únavu v těhotenství? Železem

Dostatečný přísun železa je pro normální průběh těhotenství nezbytný. Přibližně polovina těhotných žen ho má však nedostatek. Proto se doporučuje dbát na jeho dostatečný příjem v přirozené potravě již od začátku těhotenství, ve druhé a třetí... Celý článek »

Nečekaný porod

PAVLÍNINO TĚHOTENSTVÍ Jelikož se Klárka stále neotočila, došlo k naplánování císařského řezu. Datum bylo určeno na 2. 12. 2014 (přesun na 5. 12. 2014 – viz předchozí článek - neprošel). Do nemocnice jsem se měla dostavit den předem tedy 1. 12.... Celý článek »

NE a NE a NE!

PAVLÍNY DENÍČEK Tentokrát píši můj pravidelný příspěvek s několikadenním zpožděním. Od minulého článku čas doslova letěl jak o překot. Najednou mám zase popřemýšlet o uplynulém týdnu. Tak tedy jdeme na to... Celý článek »

Nejnovější články

Naposledy navštívené