kuřačky

Honba za miminkem se může stát začarovaným kruhem

Už několik měsíců se snažíte, aby byl těhotenský test konečně pozitivní, a ono nic. Odevšad slýcháte, že moderní doba se vším tím znečištěním ovzduší, zářením, chemií plodnosti zrovna nepřeje. Co tedy dělat v běžném životě, aby člověk prokličkoval mezi všemi těmito nástrahami a dobral se konečně... Celý článek »

Jak neporodit alergika

Každá chceme mít to své miminko zdravé, ale bohužel čím dál častěji onemocní alergií i malé děti. Můžeme nějak ovlivnit zdraví miminka už v době, kdy je nosíme v bříšku? Jak získá ještě nenarozené dítě sklon k alergiím? Celý článek »

Máma, dcera a babička,

aneb třígenerační výpověď o mateřství. Samy to určitě dobře znáte. Sejdou se tři generace žen – dcera, matka, babička – a probírají život. A v mnoha věcech jsou tak stejné… Dojte-li na téma mateřství, mají společné zážitky, zkušenosti a vlastně... Celý článek »

Kouření může zdražit umělé oplodnění

Kouření způsobuje neplodnost, kouření může narušit vývoj plodu. Tyto výstražné etikety dobře známe z obalů cigaret. Kouření je stále víc vytěsňováno z veřejných prostor. S protikuřáckým bojem se však můžete v budoucnu setkat i během umělého... Celý článek »

Nejnovější články

Naposledy navštívené