lhostejnost

Kateřina Neumannová: Lidi mají klapky na očích

Připomínání akce S kočárkem Prahou a povídání s osobnostmi, které přišly podpořit apel na pražské politiky, že je třeba zlepšit podmínky pro maminky a handicapované v Praze, zakončíme s jednou z našich nejúspěšnějších sportovkyň – Kateřinou Neumannovou.  Celý článek »

Těhulka Petra: Děkuji vám za podporu!

Milé čtenářky, Petřin zážitek, kdy upadla na koupališti rovnou na své těhotenské bříško a nenašel se nikdo, kdo by jí pomohl, vzbudil obrovskou vlnu vašich reakcí. Jsme za ně moc rádi, těšíme se v naší diskusi na další a některé vám dnes... Celý článek »

Jaký má vaše dítě temperament?

Máte doma pytel hadích ocásků nebo naopak by ten váš mrňousek mohl být čipernější? Čím to, že někdy i sourozenci mají tak rozdílný temperament? Temperament dítěte ovlivňuje mnoho okolností. Genetické vlohy, působení okolí a později také sebevýchova. Celý článek »

Co dokáže porod?

„Porod nás může z mnohého vyléčit, ale také nám dokáže psychicky hodně ublížit,“ upozorňuje ženská lékařka a psychoterapeutka s „odlišnými názory“, MUDr. Helena Máslová z Centra psychosomatické péče. „Nezáleží jen na rodící ženě, ale zejména na... Celý článek »

Nejnovější články

Naposledy navštívené