matka s dítětem

Miminko při porodu: Co cítí a co dělá?

Přemýšleli ještě někdy, co vaše miminko bude prožívat a cítit, až nastane ten správný čas a ono se začne prodírat na svět? Bude cítit bolest? Jak se poprvé nadechne? Přinášíme vám náhled na to, jaké jsou zkušenosti mimika z porodu. Celý článek »

Jaká jsem matka?

Pro jedny ženy je mateřská dovolená ta nejhezčí část života a mateřství je zcela naplňuje, pro jiné je to období, které je třeba vydržet, aby se pak zase mohly naplno věnovat své kariéře. Je něco mezi tím? Jistě. Je mnoho i takových žen, které... Celý článek »

Jak s kočárkem ve vlaku?

Cestování vlakem je pohodlné, bezpečné a ekologické. Děti navíc vlaky milují. Avšak jen málo vlaků je bezbariérových, nemluvě o nádražích. Těžko budete ve vlaku hledat přebalovací pult. Navíc při samotné cestě budete vystavena libovůli pracovníků... Celý článek »

Kdo je dula?

Dula je starý řecký název, který se dnes používá pro speciálně vyškolenou ženu, jež poskytuje především psychickou, ale i fyzickou oporu matce, a přispívá k dobrému startu nové rodiny. Dula ženě poskytuje emocionální podporu a potřebné informace... Celý článek »

Nejnovější články

Naposledy navštívené