mimísek

Srovnávání

KLUB TĚHULEK! DENISA Je zajímavé, jak je těžké hledat stále nová témata pro psaní blogu. Už jednou jsem zmiňovala, že u druhého těhotenství je absence víceméně všech překvapení, která zažíváme napoprvé. Je to sice krásné období, které si já teď mimořádně užívám, protože nejsem v žádném stresu,... Celý článek »

Samé radosti

KLUB TĚHULEK! DENISA Dneska je venku opravdu krásně, už se těším, až dopíšu blog, uvařím si rychlý oběd a půjdu se provětrat s pejskem na procházku a pak taky na zahrádku, kde jsem si naplánovala pár drobných prací. Celý článek »

Poslední přípravy na životní změnu

ZDEŇČIN TĚHOTENSKÝ BLOG Ahoj těhulky. Tak už jsem snad konečně zase zdravá. Doufám, že to vydrží déle než minule. Ale přiznám se, že mezi lidi se mi už moc chodit nechce. Snad mi tato hloupá úzkost nezůstane, každopádně 6 týdnů před porodem s... Celý článek »

Mimísek

Moje bříško se skokovitě zvětšuje a já uvažuji, co je na mém druhém těhotenství jiné a co stejné. Rozdílné jsou situace a míra, do jaké se mohu z bříška těšit (vždyť u prvního těhotenství jsem dýchala jen pro toho malého tvora, ale nyní mě dcerka... Celý článek »

Silvestrovská vize

VÁŠ PŘÍBĚH: PRVNÍ VÁNOCE S MIMINKEM Vánoce jsme si letos užili na sto procent. Když to vezmu od samého začátku roku 2009 až do konce, byl tento rok celý přelomový a úžasný :) Jmenuji se Katka a v září se nám s manželem narodila dcerka Nicol.... Celý článek »

Překvapení pod stromečkem

VÁŠ PŘÍBĚH: PRVNÍ VÁNOCE S MIMINKEM Letošní rok byl pro naši rodinu velmi důležitým a krásným. V srpnu se nám narodil syn Richard. Proto jsme se na první společné Vánoce obzvlášť těšili. Atmosféru Vánoc jsem vytvořila pomocí dekorace, dům... Celý článek »

Nejnovější články

Naposledy navštívené