natálie

Plavání miminek

Naše babičky to neznaly, dnes je to běžná zábava pro rodiče s malými dětmi. Plavání miminek sice zní, jako by šlo o to naučit dítě plavecké styly, ale o to tu nejde. Dítě se seznamuje s vodou, aby se jí nebálo, a jde spíš o aktivně strávený čas s maminkou či tátou. No, a když se z vody stane... Celý článek »

Co všechno víme o jméně Natálie

Jméno Natálie pochází z latiny ze slova „natalis“, což značí „narození se týkající“.Méně známé je, že latinsky je „dies natalis“, tj. den narození chápáno současně jako den narození Ježíše Krista, tedy i označení pro Vánoce, které se italsky... Celý článek »

Manžel se rozbrečel

VÁŠ PŘÍBĚH Na miminko jsme se s manželem opravdu moc těšili a to nadšení a těšení se stupňovalo každým dnem a vzrostlo ještě od té doby, kdy jsem začala přenášet. Celý článek »

Jméno si naše miminko vybere samo

VÁŠ PŘÍBĚH Jsem ve 28. týdnu těhotenství a s manželem jsme se rozhodli, že si pohlaví našeho mrňouska nenecháme říct. Jelikož svého muže Daniela velice miluji, tak mi přišlo hezký, pokud by se narodil chlapec tak ho pojmenovat po něm. Toto... Celý článek »

Nepodléhejte stresu při kojení

Kojit, tedy dát mateřské mléko dítěti, chce každá maminka. Jistě, dodává dítěti všechny potřebné živiny, posiluje jeho imunitu, chrání ho před infekcí. To jsou už poměrně známá fakta. Skutečně kojení dítě ochrání před nemocemi? Celý článek »

Nejnovější články

Naposledy navštívené